Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan mentős akinek...

Van itt olyan mentős akinek feltehetek pár kérdést?

Figyelt kérdés
Igazából sok kérdésről lenne szó. xD Nem tudom eldönteni, hogy mentőtiszt vagy programozó legyek, ezért szeretnék beszélni egy mentőssel, aki válaszolna a kérdéseimre :)
2014. jún. 16. 23:58
 1/7 intrepid ***** válasza:
100%
Nosza! Mentőápoló vagyok. Ha elhivatottságot érzel, legyél mentőtiszt! Ha pénzt akarsz keresni, tanulj informatikát!
2014. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Juj de gyors válasz :D Ma összeszedem a gondolataimat és holnap írok is egy üzenetet ^^
2014. jún. 17. 00:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Azaz ma XD
2014. jún. 17. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
a programozó elég nehéz feladat....
2014. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Életeket menteni se lehet könnyű :)
2014. jún. 17. 09:53
 6/7 anonim válasza:
Ha több szemszög is érdekel ide is írhatsz!
2014. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en még csak 14 éves vagyok de 100% ig biztos vagyok benne hogy mentőápolo,tiszt szeretnék lenni :-). Imádom csinálni ezt az egészet :-). Az elsősegély versenyek fantasztikusak :-). Bár hátrányom hogy lányvagyok ..igy kocsira csak tisztként kerülhetnék ..kérdező fiú vagy lány vagy ?
2015. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!