Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi kapcsolatot mennyi...

Munkahelyi kapcsolatot mennyi idő után vállaltatok fel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után elmentem táppénzre és onnan soha többé vissza, addig csak sejtették akik figyeltek.

Egyáltalán nem akartuk az orrukra kötni, semmi közük hozzá

2020. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm Aldis volt. A munkaszerződés majdhogynem tiltja hogy kapcsolatot létesítsenek egymással az ottani dolgozók. Ennek ellenére összejött a kollégájával. Kiderült pár hónap után, nem vállalták fel, csak eljutott a felsőbb vezetéshez a pletyka... Áthelyezték tesómat egy másik üzletbe ami abszolút nem esett útba, számára tömegközlekedés sem jöhetett szóba, mert olyan ritkán jár a busz, hogy nem lehet időre beérni. A vége az lett, hogy felmondott. :(
2020. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan amikor már nem titkoltuk az akkor volt amikor felmondtam, jobb lehetőség miatt kb 4hónap volt.


Nálunk is volt aki sejtette, volt aki megtudta. Na az utóbbi úgy történt, hogy éjszakai műszakból mentem haza hajnalban, párom akkor ment be dolgozni és egy forgalmas csomóponton Pesten egy téren, megbeszéltük, hogy talizunk 5percre :D erre a kollégánk is abból az irányból jött, ahol mi taliztunk xd hát ő is meglepődött és mi is. Kértük, hogy ne mondja el senkinek, nem is mondta de amint nem voltam már ott már el is újságolta a dolgot mindenkinek :'D

2020. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!