Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a lenti helyzetbe...

Mit tennétek a lenti helyzetben, köszönéssel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Egy nagy csarnokban dolgozok, mikor ide kerültem azt se tudtam ki dolgozik itt, ki nem. Van pár olyan ember, aki bár valahol itt dolgozik, de igazából olyan nagy a hely, hogy nem tudom hol vannak, mit csinálnak, sokáig nem is tudtam hogy itt dolgoznak, és ők sem köszöntek soha, én sem. Ez már így van, biztos hibás vagyok, hogy nem kezdtem el köszönni amikor megtudtam, hogy itt dolgoznak, de ők se köszöntek továbbra se. A lényeg, ma szembe jött az egyik nő, és olyan ocsmány stílusban jegyezte meg, hogy én sosem köszönök, hogy csak néztem.. Ez se bír soha köszönni, leszáradna a szája ha köszönni kéne stb, ilyeneket mondott. Ez egy lépcsőfordulóban volt, már egy emelettel lentebb volt, szóval nem a szemembe mondta. Mondjuk ki, paraszt volt a megnyilvánulása. Őszintén, nem tudom mit reagáljak erre, legközelebb ha szembe jön.. Mit tennétek?
2020. okt. 1. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot egy régebb óta ott dolgozótól, hogy mi a szokás, ill. ő hogyan szokta csinálni.
2020. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké de ezzel a konkrét helyzettel mit csináljak, nagyon frövsögött a nőből a rosszindulat, ezek után köszönnétek neki..?
2020. okt. 1. 11:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy menjek oda tisztázni a helyzetet..? De kb olyan stílusban beszélt mint aki mindjárt nekem jön..
2020. okt. 1. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönj neki. Ha húzza a száját, vagy elmegy melletted akkor szólj neki, hogy hallottad amit mondott. Nem vagy bunkó, illetve nincs vele bajod csak nem tudtad az ottani szokásokat. Vagy mondd azt esetleg, hogy te hitted azt , hogy neheztel rád. Mindenképpen szólj neki, mert azt fogja hinni, hogy te egy ilyen ember vagy. Pedig nem. Kapd el és beszélj vele.
2020. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koszonj neki.
2020. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jáj ezek a nagyképű úrimúri senkik milyen idegesek, ha nem köszönnek nekik. Jàj.
2020. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, és ráadásul rosszindulatúak is és bunkók.. Én ezek után ahogy szidalmazott arra jutottam, hogy nem fogok neki köszönni mostmár pláne, elhord mindennek, úgy hogy nem ismer, nem tud rólam semmit, és még én alázkodjak meg..? Áh
2020. okt. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!