Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely, ahol...

Van olyan munkahely, ahol fogadnak embert másodállásban heti 1 napra?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne másodállásban találnom, én a kereskedelemre gondoltam először csak nem tudom hogy heti 1 napra alkalmaznak-e embert.
2020. dec. 31. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak nagyon nagyon ritka. Pl kocsmába pultos, bolti eladó. Jelenlegi helyzetben csak bolti eladó jöhet szóba. De sajnos, ha ott nincs ilyen ahol laksz, akkor hiába írom, hogy én bivalybasznádon tudok ilyen munkát.
2020. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem is az a baj, hogy van-e vagy nincs, hanem hogy tudnád-e csinálni.


én is hasonló helyzetben vagyok, nem szorulok ugyan rá, de túl sok a szabadidőm munka mellett és szívesen csinálnék valamit. a gond csak azzal van, hogy eléggé tervezhetetlen a munkanapom. van, hogy reggel dolgozok 1-2 órát, utána 5-6 óra múlva kell csak mennem, de lehet, hogy 4 óra múlva, sőt olyan is van, amikor rendesen ledolgozom a 8 órát, 4-től szabad vagyok, de ezt nem tudom előre látni, így nyilván nem tudok magamnak olyan munkát találni, ahol odaszólok, hogy na most van pár órám, megyek, illetve ők sem tudnak rám számítani, ha szükség volna a segítségemre, én meg mondom, hogy bocs, most éppen munkában vagyok.


amit most én kitaláltam, hogy jelentkeztem a wolt-hoz ételfutárnak, mert elméletileg az ott elég rugalmas, akkor dolgozok, amikor épp tudok.


csak ennek most az a negatívuma, hogy mindenki, aki kiszakadt a vendéglátásból vagy más területről, az elment futárnak, így én is kíváncsi leszek, mikor jeleznek vissza, hogy kellene új ember, a másik meg nyilván az, hogy egyéni vállalkozóként kell csinálni, így neked ez nem volna ideális heti 1 napra, mert annyiból még a másodállású KATA költségeit sem termelnéd ki...

2020. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!