Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mentőtisztként vagy mentőápoló...

Mentőtisztként vagy mentőápolóként lehet vállalni másodállást?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha van egy szakmám,amivel viszonylag jól keresek(amit szintén szeretek ezért nem szeretnék lemondani róla),viszont régi álmom,hogy életeket mentsek,lehetséges a kettőt egymás mellett csinálni?Vagy a mentős terület nagyon kötött,minden nap egész nap vagy változó és helyfüggő,hogy mennyit kell dolgozni?Ismertek olyat,aki emellett máshol is dolgozik?Hogy tudja megoldani,ha egyáltalán meg lehet?Minden ehhez kapcsolódó válasz jöhet,ami segít ezekre választ kapni!Előre is nagyon köszönöm!

2020. jún. 7. 20:36
1 2
 1/20 pongi12 válasza:
100%

Lehet

baratnomnek a tanara is mentotiszt es melette tanarkent is dolgozik es csak

hetvegente meg idoszakosan mentozik egyebkent meg a tobbi idejet a suliban tolti de pl:nyaron legtobbet mentotisztkent dolgozik (egeszsegugyi tanar).

2020. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha 24 órázol, akkor 7napot dolgozol a hónapban. 7x24=168 óra. A többi idődben azt csinálsz amit akarsz.. Nyilván lehet félállásban is mentőzni, ha az adott állomás ezt engedélyezi
2020. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jajj de jó!Nagyon szépen köszönöm!Egyébként ha vannak valakik a környezetetekben,akik mentőznek,mit tapasztaltatok sokan vállalnak másodállást vagy csak ritkán?
2020. jún. 8. 11:19
 4/20 anonim ***** válasza:
Lehet-e vállalni!? Szinte mindenkinek van másod-harmad állása. A megélhetés miatt. Ha ezt a pályát választod majd rájösz! Kicsit húzós havi 250-300 órát lenyomni... főleg család mellett. De ez ilyen.
2020. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt egyébként tudja valaki,hogy én döntöm-e el,hogy 24 órázok vagy sem?
2020. jún. 9. 18:11
 6/20 A kérdező kommentje:
Mármint nem néha bevállalni,hanem hogy mindig úgy dolgozok,azt én döntöm el?
2020. jún. 9. 18:11
 7/20 A kérdező kommentje:
Illetve(utolsó kérdés tényleg bocsánat a sok kérdezősködésért)nagyon kinéznek,ha teljesen más területen dolgozok főállásban?(Ami egyáltalán nem egészségügy)Vagy nem érdekel senkit?
2020. jún. 9. 19:01
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Hogy akarsz mentőtisztként dolgozni, ha fogalmad sincs a szakról. Először el kellene talán végezni nem? Ez nem olyan dolog, hogy most jó lenne valami kis plusz pénz, aztán beugrok valahová napszámba. Ha pedig mentőtiszt vagy nem kérdeznél ennyi hülyeséget. Pontosan tudnád, hogy sürgősségin is lehet másodállást vállalni. Például oktathatsz is elsősegélyt akár jogosítványt szerzőknek, vagy mehetsz plazma centrumba, van egy pár lehetőség.
2020. jún. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam,hogy az vagyok,annak szeretnék tanulni.Írtam is,hogy van egy másik szakmám,de ez egy régi álmom,ezért szeretném ezt is csinálni.
2020. jún. 10. 11:07
 10/20 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen!
2020. jún. 10. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!