Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek pár év múlva jobb...

Sajtkuka14c kérdése:

Szerintetek pár év múlva jobb lesz a rendőri fizetés?

Figyelt kérdés
Én rendőr szeretnék lenni de a fizetéstől kicsit félek hogy kevés lesz.

2021. jan. 1. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Párom 8 év után ezért lépett le onnan februárban.
2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Barátnőm most kezdett 2 hónapja, 230-at kap.
2021. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nagyjából akkorra fog bekövetkezni, amikorra már ismét nem ér semmit az "emelés", - mert nem teszi a mértéke az addigi áremelkedésekkel szemben életképessé az illetményt.
2021. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Főleg azután, hogy a csaj lelőtte azt az elmebeteget. A csicska politikusok meg majd elkezdik, hogy "hát ilyen gyilkosoknak nem jár pénz, csökkenteni kell, embert ölt, hülye náci stb."
2021. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű sajnos, engem is a pénz riasztott el a bűnüldözői karriertől, pedig az sok sok éve volt már. Kár hogy nem becsülik meg itthon a rend védelmezőit.
2021. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Se fizetés, se megbecsülés, ellenben rengeteg agybajos, késes, kitudja milyen idióta. Pedig hogy szerettem volna rendőr lenni
2021. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok rendór hisz abban, hogy ha kormányváltás lesz, akkor kánaán következik. Én ezt nagyon erősen kétlem. Akikre a mostanit le lehet cserélni, azok már voltak. Akkor sem tettek semmit, illetce csökkentették a bért, és elvették a szolgálati nyugdíjat, lakást. Ráadásul egyiknek sem érdeke az erős rendcédelem, nehogy kiderüljenek a disznóságok. Úgyhogy ennél már csak rosszabb lehet...
2021. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!