Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy rendőr...

Mennyit keres egy rendőr nettó ma magyarországon? (Tiszhelyettes) Valaki le tudná nekem írni részletesen aki ilyen területen dolgozik? Már szinte biztos hogy rendőr leszek mert ez az álmom.

Figyelt kérdés
Aki tud némi információt mondani ezekről a dolgokrol vagy rendőri munkáról írjon.

#rendőr #fizetés #rendőrség #rendészet #tiszthelyettes #rendőri élet #rendőr bér #rendőr munka
2016. ápr. 20. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb jelenleg járőrként 150 netto, de legtöbb helyen van túlszolgálati lehetőség, azokkal együtt + ha van valami értékelhető nyelvvizsgád, akkor 200+ simán
2016. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+ a Cafetéria, utazástámogatás, lakhatási támogatás stb
2016. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha a határom dolgozik, akkor milliókat...
2016. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
150 nettó eléggé ellent mond annak, amit én hallottam közeli barátomtól. Ő ilyen 120 nettós alapbért emlegetett, viszont szinte mindig túlórája van és nem ritkán 180-200 is összejön.
2016. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
150+túlóra
2016. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok a krnél 340-350 nettót szoktam kapni minden túlóra/ünnepnap nélkül. Kapitányságon ez kb 40-50 el kevesebb.
2023. aug. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!