Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szeretsz a munkádban és...

Mit szeretsz a munkádban és mit nem?

Figyelt kérdés
Kérlek,írjatok egy életkort és foglalkozást is mellé. :)

2021. jan. 1. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Ami +


- Nincs a bónusznak felső határa, volt amikor milliókat kerestem egy hónapban

- A normális, kedves emberek

- A fejlesztő tréningek a cégben

- Normálisabban működő work-life balance


Ami -


- Nagyon alacsony alapbér, nem csak a te munkádon múlik a bevételed, fizetésed. Kiszámíthatatlan munkakörülmények

- Szarkavaró, inkorrekt kollégák és vezetőség

- Hülye ügyfelek, emberek

- Nagyon merev céges szabályok


28/fejvadász

2021. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Raktáros

Előnyök:nincs hétvége,nincs ünnepnap,munkát 7-13ig be lehet fejezni,15.30 helyett 15 mehetünk

Normális a főnök és a helyettes is


Hátrány minimálbér nettó 140

Fizu emelés nincs

Előrejutási lehetőség nincs


Igazából ez a munkahely arra jó pályakezdőkent hogy tapasztalatott szerezz

2021. jan. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretek: változatos, nekem való feladatok (nagyrészt nyitott gondolkodást igényelnek, de néha lehet pihenni monotonabb részfeladatokkal is), jól szervezett cég, jó fizu (számomra az), minden eszközt a cég biztosít az utolsó tollig, kényelmes, rugalmas munkaidő, nincs kötelező túlóra vagy ledolgozós szombatok, tartható határidők. Vidám kollégák, jól működő kommunikáció, a főnökség nem szól bele a tényleges munkába. Az iroda kulturált és közel van, de most HO-ban vagyunk.


Amit kevésbé: hajtósabb időszakban így sem úszod meg a túlórát, a laza időszakokban meg próbálod a lehető leglassabban tologatni az egeret, hogy meglegyen a heti 40 óra. Minden szir-szar módosítást, pl egy egyperces képcserét is le kell egy csomó helyen adminisztrálni, ami nagyon sok idő. A kollégák hozzáállása változó, van aki lelkiismeretes, de van a "jól van az úgy" kategória, aki után sokat kell dolgozni. De nem panaszkodom, így is magasan az eddigi legjobb helyem.


33F szerkesztői munkakör

2021. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretek:

- nyugis munka, elfogadható szintű kollégák

- 5 percre van a lakástól kerékpárral

- a fizetés jó, nettó 180 e.

- minimális konfliktus

- külsősként vagyok alkalmazva így a másokat érintő rossz engem nem érint


Ami nem annyira jó nekem, de így fair:

- külsősként a másokat érintő plusz juttatás, egyéb karácsonyi csomag, céges party engem NEM érint :(

- fix bér, nincs előrelépési lehetőség, csakis ha hátam mögött hagynám azt, amit most csinálok

- olykor éreztetik velem virágnyelven, hogy nem vagyok dolgozójuk, ezért a protokoll szerint nem is szólnak X dologról, mindig vkitől tudom meg utólag, pl. egy kolléga felmondása

2021. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amit szeretek:

- szép, kellemes környezet egy gyönyörű, modern irodaházban a belváros közepén

- jófej főnökség

- fiatal, laza kollégák

- változatos a munka, nem ilyen betanított robotmeló

- több, mint jó fizu

- rugalmas munkaidő, heti 2-3 nap home office

- kisebb cég, szóval olyan családias, nem az a nagy lelketlen multi



Amit annyira nem:

- mint itt már valaki írta, a nem folyamatos munkamennyiség, áprilistól nagyjából novemberig alig van munka, viszont december-március közt a belemet is kidolgozom, de ez kb. minden pénzügyi területen így van



25/N/könyvvizsgáló

2021. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!