Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki, hogyan szokott állást...

Ki, hogyan szokott állást keresni?

Figyelt kérdés
Vannak taktikák, technikák, amik beválnak? Hol érdemes keresni? Hogyan adod el önmagadat?

2021. jan. 2. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Elmúlt 6 állásomat a profession.hu-n keresztül találtam. Egyszerűen megpályáztam az oldalon keresztül, csatoltam egy önéletrajzot és egy sablon motivációs levelet.


Sehol se kellett nagy erőfeszítést tenni, hogy felvegyenek.

2021. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes szerencses. En kb 100 professionos munkara jelentkeztem es még csak allasinterjura se hivtak be. (pedig 3 diplomam, sok munkatapasztalatom van, szoval ezzel azt akartam mondani hogy még csak nem is palyakezdo vagyok...)
2021. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Össze kell rakni egy jó önéletrajzot. Utána már be fognak hívni. Én is neten, hirdetésekre jelentkezvve kerestem állást eddig.
2021. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Van közig állás portál, érdemes az t is nézni.
2021. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak úgy volt már min. 10 munkahelyem is, diplomával is(kül. szakképzettségeim is vannak), hogy magával a munkahellyel/céggel vettem fel akapcsolatot, mindeközben a proffession.hu-rol amiota csak regiztem, kb ti ikorom ota.., de más munkaerő közvetítőktől sem, soha egyetlen.pedig frissítgetem az ön.rajzot
2021. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
#2 Nem mondtam, hogy csak 6-ra pályáztam és egyből behívtak. rengeteg helyről nem kaptam választ. De arra kell fókuszálni, ami sikerült és nem a sebeinket nyalogatni éveken keresztül.
2021. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha nem modern kori végzettsége, képzettsége van az embernek (értsd: nem számteches agyguru és tsi.), akkor is érdemes a pl.: Profession-ra feltenni az Önéletrajzot? Vagy akkor hova érdemes feltenni?
2021. jan. 2. 11:16
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Mindenhova nyomd fel.nem ezen kell agyalni
2021. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem rokonok segítettek, te is aktiváld a kapcsolataidat.
2021. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
430 megpályázott állásom volt , 30 nap alatt , éésss kettő interjú volt abból az egyik mondta, hogy pályakezdőt nem vesznek fel, a másik meg egy bunkó vállalkozó volt. :D profession, workaina, állásoriás, cvonline. :D
2021. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!