Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is fel szokott ébredni az...

Más is fel szokott ébredni az éjszaka közepén majd elkezdi őrülten keresni a gyerekét?

Figyelt kérdés
Rendszeresen felriadok az éjszaka közepén, és félálomban keresem a gyereket az ágyunkban, mialatt ő békésen alszik a saját szobájában a kiságyban. Előfordult már, hogy eszelősen szaggattam le a párnáról a huzatot, hogy "meg ne fulladjon a gyerek", máskor a párom könyökét simogattam, mert meg voltam róla győződve, hogy a gyermekem feje. A tegnap éjszaka viszont már nekem is sok volt: félig bemásztam az ágy alá (már amennyire ilyen holdkóros állapotban sikerült), és az ágyneműtartót szólongattam, hogy "Gyere ki! Gyere ki onnan!" Ezalatt a férjem beleszőtte az addig kellemes álmába az ágy alól felszűrődő hangokat, így az éjszaka neki kifejezetten horrorisztikusra sikeredett.

2017. szept. 11. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ez tök beteg... Én felkeresnék egy pszchilógust, valahogy fel kéne oldani ezt a tudat alatti szorongást.
2017. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez szerintem sem normális.
2017. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi idős a gyerek? Nekem az első 6 hétben voltak hasonlók, de akkor iszonyú fáradt voltam és az egész helyzet új volt, aztán szépen elmúlt.
2017. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Féléves múlt.
2017. szept. 11. 09:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Valami megoldást kéne találni a megnyugásodra. Bébiőr esetleg?

2017. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy nagyon fáradt vagy? Én a kimerültségre gondolok első körben, hogy attól van ez. Én ilyeneket kérdeztem a férjemtől félálomban, hogy "hol a gyerek??" Mondta, hogy itt alszik mellettünk. Erre én: "De nem ez, hanem a másik!!" (Nincs másik gyerekünk...)
2017. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is volt ilyen, de inkább az első pár hétben. Néha én is a frászt hoztam a férjemre :) Szerintem ez bizonyos keretek között normális - hiszen folyton a fejedben van a babád, mindig aggódsz érte valamelyest. A kérdés az, milyen gyakori ez, plusz hogy egyébként mennyire alszol nyugodtan - ismerek olyat, aki gyakran felriad, beszél álmában egyébként is.
2017. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A szülés utáni hetekben sokszor fordult elő velem ez az éjszakai felriadás, utána már kevésbé volt jellemző. Mostanában viszont megint előjött. Lehet, hogy ennek ahhoz van köze, hogy hamarosan nagyobb utazásra indulunk, ami miatt egy kicsit izgulok?
2017. szept. 11. 09:49
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyáltalán nem normális dolog.
2017. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez szülés után szokott lenni, utána általában jobb lesz. Napközben jól vagy, vagy olyankor is, vannak furcsaságok? Fél éves korra inkább múlnia kellene az éjszakai parázásnak. Nekem most 3 hónapos és nagyon zakkant vagyok éjjel, de amikor megszületett, akkor hallucináltam is, annál már jobban vagyok szerencsére.
2017. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!