Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vagyonőri igazolvány kiváltá...

A vagyonőri igazolvány kiváltásához szükséges még a bizonyítvány közjegyző általi hitesítése?

Figyelt kérdés
Próbáltam utánanézni az interneten, de sajnos nincs róla friss infó. A vagyonőri cég szerint már nem kell a kiváltáshoz. Ha valaki véletlen mostanság csinálta meg, adhatna pár infót, hogy valóban így van-e.
2021. jan. 3. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

GYIK tutorial 1. Ne tegyél fel úgy kérdést, hogy a válasza ellentétes legyen a kifejtéssel.

A Nem a kérdésre a válasz, hogy nem kell, vagy a kifejtésre a válasz, hogy nem, nincs így?

2021. jan. 6. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

1. vagyok.


Már értem, hogy miért csak egy őr vagy/leszel.


Ez volt a kérdésed:

"A vagyonőri igazolvány kiváltásához szükséges még a bizonyítvány közjegyző általi hitesítése?"

Erre miért is nem elég egyértelmű válasz az, hogy: "Nem."?

2021. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ítélkezés, az megy, mondták is, hogy lenézett szakma, de nem gondoltam, hogy ennyire. Egy hiba, valamit nem értesz , és véged. Persze, rossz volt a kifejtés része a kérdésnek, mert ha arra jön válasz, akkor ellentétes a kérdéssel, ennyit akartam tisztázni. Hiába az eredeti végzettségem építész, hiába tanultam meg nyomatékot számolni egy vasbeton födém gerendájára, vagy erkély konzolra, ha őr, akkor biztos hülye.

Tudd meg, hogy pontosan olyan hülyék számolhatják ki, hogy ne essen össze a házad, mint amilyen én is vagyok. Akkor most ebből is általánosítasz? Minden építész hülye?

2021. jan. 6. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
És csak fullba nyomja a kretént.
2021. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, lehet csak te vagy hülye :D

Egyébként akkor te lehetsz az ország legokosabb őre. Amúgy nem hülyébbek, mint bármilyen más munkásbéli emberek átlagban.

Sokkal több a hülye, mint az okos, de sok helyen így van. Ha ápolt vagy, nem bunkó, akkor lejön az embereknek, hogy nem vagy sík hülye, de ez már abból lejött, ahogy írsz, egy kis udvariasság, aztán jó is lesz.

Az eredeti kérdésre a válasz, ha bizonytalan vagy, fel kell hívni őket.

2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!