Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lett volna ha őszinte...

Mi lett volna ha őszinte választ adok a főnöknek arra a kérdésre mi az újévi fogadalmam? mert van fogadalmam-az hogy idén itthagyom ezt a kuplerájt

Figyelt kérdés

Annyira meglepett a kérdése hogy majdnem kiböktem a választ.

Sose volt újévi fogadalmam. Most van. Az hogy idén itthagyom ezt a kuplerájt.

Mi lett volna, ha ezt el is mondom (na jó, a kupleráj nélkül)?

Idén ha minden igaz kezemben lesz a diplomán jún végén és ha az a kezemben lesz, minden erőmmel azon leszek hogy használjam is-csak nem itt, hanem másutt.


2021. jan. 4. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem maximum egy kellemetlen helyzetet teremtettél volna mindkettőtöknek
2021. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, mert felmerül a kérdés miért megyek el és van egy konkrét oka. Amin nagyon egyszerű lenne változtatni, de pénzbe kerülne,így tuti nem fognak változtatni. így meg nekem nincs itt további keresnivalóm.
2021. jan. 4. 16:34
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
én úgy gondolom, hogy ez nem a te dolgod és nem a te felelősséged, mint beosztottnak. nylván elmondhatod a véleményedet, és egy normális főnök meg is hallgatná, de a döntés nem a te kezedben van. így szerintem ha te elégedetlen vagy valamivel, akkor jogosan lépsz le onnan, főleg ha jó eséllyel nem változtatnának.
2021. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Hat, ha én lennék a főnököd, a válaszom az lett volna, hogy ők Pista, holnap várom a felmondásodat.
2021. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"holnap várom a felmondásodat."


haha. és ha nem adom be akkor mi van? akkor kirúgsz? De akkor készítsd a bukszád, mert végkielégítés is jár. Vagyis voltaképp a kirúgás csak jó nekem, mert úgyis elmennék, de nem kapnék végkielégítést ha én megyek el, de ha kirúgnak akkor jár.

Így én ennek csak tapsolnék.

2021. jan. 4. 16:40
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Akkor igen. Nézd, nagyszájú kiskrapek, ha kuplerajnak nevezed a munkahelyed, ami eltart, akkor bizony ha magadtól nem mondasz fel, megoldom, hogy ki legyél rúgva. Végkielégítés nélkül.
2021. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom, én inkább magamba néznék ha az egyik beosztottam kuplerájnak nevezné a cégemet. valami oka biztosan van
2021. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"én inkább magamba néznék ha az egyik beosztottam kuplerájnak nevezné a cégemet. valami oka biztosan van"


Van bizony! elő kell venni a bérlapomat 4 évvel ezelőttről és elő kell venni egy frisset és meg kell nézni mi szerepel a nettó bér rovatban. Na ott az ok.


És uyge ezt a főnök is érti, csak épp változtatni nem fog, mert az pénzbe kerülne. így meg nincs miről beszélni.

2021. jan. 4. 16:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég utólag elmondani, ha nagyon szeretnéd, jobb, hogy nem tetted. Persze finoman megmondhatod neki, ha van valami, amivel nem vagy elégedett.
2021. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudja az. Volt már bértárgyalás már ha annak lehet nevezni. megkérdeztem várható-e bérfejlesztés. Válasz: nem várható. Hát akkor is minden más kérdés felesleges.
2021. jan. 4. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!