Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Sajnos az utolso helyen ahol probanapon voltak atvertek a penzzel, meg jo, hogy elsonap kiderult. A szerzodesen mar nem annyi volt mint amennyit ketszer igertek mind a ket allasinterjun... Szoltam aztan, osszevissza ment a keveres es inkabb mondtam, hogy hagyjuk egymast es eljottem. Lenne egy munkahely ahova tudnek menni ismeros altal. Vagy logisztikara ket muszakba, de ott csak magasemelesu targonca van amit nem tudok hasznalni azon kivul h elore meg hatra megyek vele, meg vezetoallasos van amit profin tudok kezelni de azzal nem megyek sokra mert keves helyen keresik. Vagy a masik lehetoseg: vagy fix delutanos targoncas melo ahol elso nap mar melyvizbe dobnak es kamiont kell pakolni meg szedni homlokvillas targoncaval amit ugyan tudok kezelni de abban nem sok gyakorlatom van h kamiont h kell pakolni foleg ha van hosszu vas rud is. Fogorvoshoz nem tudnék jarni mert a fogorvosom is delutan rendel,de szigorú a ceg es nincs csusztatas vagy keses mert repulsz a probaido alatt. Vagy fix ejszakas targoncas muszak ahol ugyan az lenne mint délutánban csak itt ejjel meloznek.. Te mit gondolsz melyik lenne a jobb dontes ha ezaz egy lehetoseged van de kell a penz februartol?
2021. jan. 7. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Voltam**
2021. jan. 7. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Állandó éjszakás hosszú távon nem jó.

Én a fogorvos ellenére is a délutánost választanám.

Később,ha máshogy nem,megoldod szabival.

2021. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak a fogorvos miatt azert vagyok ketsegbe esve mert 20nap szabim van egesz evre, de sulyos foginysorvadasom van es folyamatosan fogorvoshoz kell jarnom ha akarom ha nem.
2021. jan. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!