Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne nekem...

Milyen munka lenne nekem való? Folytatom leljebb.

Figyelt kérdés
A szakmám eladó,van érettségim is. Csendes magamnak való nő vagyok,nem tudok jól komunikálni,valahogy idegenekkel nem tudok feloldódni,mindig lejátszódik a fejemben hogy hogy nézek ki mit mondok az adott szituációban és elszégyenlem magam. Pánikos vagyok és sajnos kénytelen vagyok nyugtatót bevenni.. Dolgoztam már a szakmámban és elküldtek mert nem tudok közvetlen lenni. Nem járok el sehová,nem is vágyom mert itthon szeretek lenni. Jelenleg közalkalmazott vagyok de nem szeretnék sokáig így lenni. Mit tanácsolnak?

2021. jan. 7. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglalkozz allatokkal, de megtalalhatod magad valami muveszetben is (akar iparmuveszet).
2021. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mezogazdasagban is feltalalhatod magad, vagy valami termeszetkozeli munkaban ... (egyszer a radioban egy noci azt mondta, hogy gát-őr es mennyire imadja a munkajat)
2021. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!