Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Arra a sorsra vagyok utalva,...

Arra a sorsra vagyok utalva, mint az Időtlen időkig cìmű filmben?

Figyelt kérdés
Minden egyes napon, ugyanazt élem àt. Bárhogy vàltoztatom a helyzeteket, figyelek a rèszletekre, mindig hasonlóan alakulnak az esemènyek a munkahelyemen. Mielőtt bárki ìrná, hogy bennem van a hiba, akkor közlöm, hogy nem. Az àtok a munkahelyemen van. 40/F
2021. jan. 7. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olyan. Hónapok óta ugyanazokat a kérdéseket írod ki, napi szinten többet is, csak mindig más szerepet, szituációt adsz elő. Tényleg csak azt tudom javasolni, nyiss mások felé, kezdj el a való életben barátkozni, vagy keress egy hobbit, és akkor se nem leszel magányos, se nem lesznek egyformák a napjaid, és még egy mormotát sem kell elrabolnod.
2021. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet.
2021. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A cél az, hogy nyissak egy alapítványt, amivel olyan munkahelyeket támogathatok, ahol a vezetőknek nincs lehetőségük képzésre járni, aminek segítségével a munkavállalók nem indulnának

hátrányban semmilyen téren. Ehhez kellenek tanácsok. Köszi mindenkinek!

2021. jan. 7. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Idétlen időkig a címe.
2021. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy célszerű lenne ott kezdened, hogy nem írsz ki naponta tíz értelmetlen kérdést ebbe a topikba.
2021. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!