Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több mint 5 év után lehet úgy...

Több mint 5 év után lehet úgy alakulnak a dolgok hogy munka nélkül maradok, mire számíthatok a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés

Kezembe adtak egy tájékoztató jellegű papírt, hogy cégen belüli áthelyezéssel kívánják megoldani egy új telephely beindítását, ez nem lenne gond ha megfelelne a műszak, azonban nekem kéne ingáznom városiként, mert odáig nem megy városi busz, magyarán oldjam meg távolságival. Az autó felejtős mert így ráfizetés lenne nekem ott dolgozni, jelenleg 4 műszakban 16 napra jön ki egy hónapom, a városi busz 3 percnyire van tőlem, és átszállás nélkül ott tesz le a munkahelynél.

Amit nem értek, és még pár dolgozó sem, hogy minket próbálnak eltakarítani, de ezzel egyidejűleg megemlítették hogy új felvételiseket már intézik...


Itthon nem is volt mit erről beszélni, ha nem tudják megoldani hogy maradjak(váltóműszakban dolgozunk, nagyszülő miatt lett így), akkor inkább én fogom kérni a felmondást.


2021. jan. 8. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Most pontosan mi a kérdés?
2021. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel hogy mi a kerdes:)


Tartalékból húzd ki az átmeneti időt vagy keress már most új munkahelyet.

2021. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdés arra irányul hogy álláskeresőként mennyire lehet rossz a helyzet?
2021. jan. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!