Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire szamithatoka munkahelyen?

Mire szamithatoka munkahelyen?

Figyelt kérdés

Kulföldön dolgozom a tanügyben, órabéresként, kul iskolakban.

Mindezt feleve kezdtem, mondtak indulaskor h lehetöseg van hosszasabb megbizasra is , par hònapos, hetesre, betegseg eseten.

Kaptam is rövidebb 1-2 -3 napos megbizasokat egy helyen , azonkivul mindennap dolgoztam, kul iskolakban is.

Sajnos en csak reggel 8 tól tudok kezdeni mert a gyerekem reggel en kell vigyem suliba es párszor szukseg van emberre aki 7 kor nyit de több helyettesitö is van . Eleintebizonytalan voltam es örultem ha egyaltalan hivtak, de most mar belejöttem es megsem kapok allandó biztos órarendet peldaul , hanem reggelente döl el h épp hivnak e es melyik suliba .

Akik velem egyszerre kezdtek mar tartóssn ottartottak öket egy egy iskolaban , egy adott osztalyban , mint hosszas helyettesitö egy adott szemelynek, en meg mindig nem tudom h mikor mennyit fognak hivni , egyelöre egy hetföi behivóm van csak .

Irtamma a fönöknönek h mikor kapok en is valami stabilabb órarendet es anyam azt mondta h ezt nem kellett volna , húzzammeg magam , stb , de en úgy döntöttem h felszólalok saját magamért , mert latom ha nyuszi vagyok es kedves, a fönöknöle se sz.r, egyre inkabb veszti el a tiszteletétirántam.

Elegem van , ne higgyjek h ertelmi fogyatekos vagyok , akivel lehet jaratni a köröket.

Plusz a kollegaim mind kikepzetlenek, az egyik geplakatos peldaul, es ” baratkozik” , kerdi mikor hova hivtak latom h velem meri össze magat , nekem pedagógiai egyetemem van otthonról.

Ö azt hiszi h mi egyivásúak vagyunk ( nö az illetö) .

Jól teszem hogy elvarasokat tamasztok es irtamafönöknönek, vagynem?

Hozzateszem hogy agressziv tanulókkal dolgozunk , speci sulikban, amihez nem könnyu embert találni .

Szeretnem ha számba venne jobban a vezetöseg es nem akarok szegett szarnyú madárként viselkedni , csak azért mert nincs aki kiálljon mellettem.

Félév utan csak kene tudjak valamit plusz felvettek csomó újakat is, helyettesitöket.

Eleinte mint irtam , bizonytalanvoltam es nem ereztem h ügyes vagyok de mostanra megszunt a problema.

Hogyan erzekelik ha követelni kezdek , mint motivalt vagy pofatlan?



2018. máj. 5. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést mobilról irok es nem muködik ahogy kéne, emiatt jó pár hiba becsúszott
2018. máj. 5. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézését kérjük, de kérdését továbbra sem tudtuk értelmezni. Kérjük szíves türelmét amíg rendszerünk beazonosítja hogy milyen nyelven írták a kérdést.
2018. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, ahogy írtad, csak annyit tudok mondani, hogy állj ki magadért, mert senki más nem fog.

A barátkozásról: nekem a nyalizás sosem ment, nincs hozzá gyomrom. Biztos, hogy nem itt tartanék ha menne, de legalább a tükörbe tudok nézni. Viszont amikor szólni kell a magam érdekében, akkor szólok.

Ez a helyettesítős dolog -gondolom GB-ból írsz- elég hülyén működik, benne van a pakliban, hogy messzire kell utazni, és néha napokig nincs óra... Én azt mondom, kérni érdemes, de "követelni" felesleges, mert nem mindenhol szeretik az erőszakos embert. Egy kicsit viszont muszáj nyomulni, de ez mindenhol így van, ahol versenyhelyzet van.

2018. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó , en is igy gondolom
2018. máj. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!