Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinai áruházban nagyon gáz,...

Kinai áruházban nagyon gáz, hogy úgy dolgozom, hogy még a prémes kapucni is a fejemen van? 24/l

Figyelt kérdés
Egy kedves bácsi megjegyezte, hogy itt sem romlik meg a denevér meg Tobzoska hús. Én csak hétvégén vagyok kisegítő, de ma nagyon fázom.

2021. jan. 9. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak a nálunk lévő kínai boltban nem fűtenek. A város ahol lakom van 3 is, de egyikben sem fűtenek. Olyan hideg van mint egy jégveremben. Azért nem is járok oda, mert még hozzá drága is.
2021. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2021. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz, meg sajna viselni kell, nemcsak kínai boltokban, hanem a többiben is. Annak tudatában (nem) fűtenek, hogy a vevők teljes páncélzatban térnek be vásárolni, és ott haláloznának el, ha 30 fok lenne bent. Ha rendesen fűtenének, akkor meg ruhatárat kéne üzemeltetni, főleg zsúfoltabb helyeken.
2021. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A mi kínai áruházunkban fűtenek. Ugye, milyen fura? Sőt, nyáron meg megy a légkondi is.
2021. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3, nekem pont fordított a tapasztalatom, meg lehet halni mindenhol, olyan meleg van. Pedig ez lenne a logikus.


Kérdező, nincs ezzel gond, ha hideg van, akkor hideg van, nyilván érzik a vevők is, nem fog senki kinézni emiatt.

Én a helyedben jelezném a főnököm felé, hogy a vevők szóvátették neked, hogy hideg van bent, hátha észbe kapnak.

2021. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nagyon sajnálom az ilyen boltokban az eladókat. Ha melegem van egy fűtött boltban, leteszem a sálat és lehúzom a zippzárt. Ezekben a fűtetlen kinaikban ruhát sem lehet próbálni, mert ha levetkőzik az ember meg is fagy. Arról nem is beszélve, hogy a ruha is hideg amit próbál. Mondd ezt a b*zi kínainak. És vegyêl magadra mindent, amit csak tudsz. Ha nem tetszik neki, fűtsön. Azért nem fűt, mert pénzbe kerül. Azt hiszi, hogy Kínában van, ahol tiporják az emberi jogokat. Arról nem is beszélve, hogy lányként még jó kis kismedencei gyulladást is összeszedsz, mint a sógornőm, aki szintén ilyen helyen dolgozott és mehetsz a Káliba, ha gyereket akarsz.
2021. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokszor előfordult, hogy tavasszal, ősszel pólóban megyek az utcán, teljesen jó idő van és pulóveres, kabátos embereket látok. Ez nagyon furcsa, nem értem, hogy miért, ha 20 fokban kabát kell neki, akkor mit csinál -2-ben.

Szóval ha én bemennék oda az áruházba és mondjuk le kellene vennem a kabátomat, mert melegem lenne, te meg prémes kapucniban vagy, akkor furcsának tartanám, ha érezném, hogy hideg van, akkor nem.

A munkatársaid hogy vannak felöltözve?

2021. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló. Az egyiken több polár pulcsi volt. A többin melegebb dzseki, vagy Kabát. Rajtam egy meleg pulcsi, egy térdig érő pufi kabát, a kapucni meg a fejemen.
2021. jan. 10. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Akkor biztos hideg van, nem csak te vagy ennyire fázós.

Nem tudom van-e ennek köze hozzá, de Kínában elég rossz a fűtés rendszer. Áruházakban, iskolákban és lakóházakban is alig van fűtés, akár otthon is kabátban vannak.

2021. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!