Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én gondolom túl ha ott...

Csak én gondolom túl ha ott kell hagyni egy munkahelyet?

Figyelt kérdés

Sokkal többen mondják azt hogy szarni akkor bele ha elengednek, amennyiben nem sikerülne megegyezni. 70+os nagyszülő megmosolyogta a helyzetem és hozzátette 58 évesen lenne okom aggodalomra, de nem 28 évesen. Háború befejeztével volt pár éves, konkrétan a nélkülözésbe született, és csak 30+osan tudott haladni az életben. Tanulásra nem igazán volt lehetőség, azt végezte amihez értett, vagy épp amit rábíztak.


Nem egy komoly munkahelyről van szó, sima mezei gépkezelő képesítés nettó 210 ezerért.


2021. jan. 9. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az csak munka, nem fontos, lesz másik. 10 év múlva ha visszaemlékezel, akkor nem a munkával kapcsolatos dolgokra fogsz gondolni, hanem a családodra, barátaidra, élményekre. :) Szóval egyetértek a nagyszülőddel, nem lényeges.
2021. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdező nem értem miről van szó. Munkahelyet akarsz váltani? és mi tart vissza? Ha nem tetszik vagy más dolog vonz akkor hagyd ott bátran. ha nincs hiteled , gyereked akkor akkor nem szabad túl gondolni. De még ha van is fiatal életerős ember vagy gyorsan találsz másik melót.
2021. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!