Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy döntsem el, hogy ki a jó...

Hogy döntsem el, hogy ki a jó ember a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy az emberben két ellentétes erő küzd egymással. Van mindenkinek jó ès rossz oldala, egyik sem lètezhet a másik nèlkül. Viszont, sokszor làtom az emberek rossz oldalát, akkor a jóval mi törtènik? Vagy nem használják, vagy nincs nekik? 35/N Böbe
2021. jan. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű.. Ha hozzád a rossz oldalukkal fordulnak akkor ők csak a rossz oldalukat akarják veled láttatni, tehát a jó oldalukat nem fogják megmutatni neked.

Ugyanígy ellenkezőleg is.

2021. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jó emberek őszinték és nem feltétlenül haladnak konvenciók mentén. Az én munkahelyemen a legemberibb, legjobb ember pont az, aki a leginkább beleszarik abba, hogy körülötte ki mit művel, csak teszi a dolgát és szórakoztatja magát azzal a pár emberrel. A legtöbbet ő segített nekem, mióta itt vagyok, ő a leginkább megértőbb, lazább a többiek közül. Aztán a sok mézes-mázas álszent vigyorgó köcsög meg amiket művel... Undorító.
2021. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nem az emberek lelkivilága számít, hanem csakis az, hogy tudsz-e hatékonyan együttműködni velük. Nem kell mindenkinek jónak és kedvesnek lennie, de az eredményeket produkálni kell. Ha meg valaki kötözködik, vagy nyersen bánik veled, akkor úgy tudod a legegyszerűbben lefegyverezni, ha valami frappáns dumával elvicceled a helyzetet. Én már rég leszoktam arról, hogy a sok bunkón idegesítsem magam, inkább csak annyit szoktam mondani, hogy "mindenki jó valamire - ha másra nem, elrettentő példának."
2021. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nneked beszél másokról, úgy beszél majd rólad is.
2021. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki az első beszélgetéskor kérdésekkel bombáz, az jó eséllyel s...keverő típus.
2021. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind szar ember. Munkahelyen szinte mindenki pletykás, szereti a másikat kitárgyalni.

Őszintén érdeklődő nincs közöttük.

Ne nyílj meg túlzottan. Csak olyan dolgokat mondj ek, amit amúgy is megosztanál akárkivel.

2021. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!