Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt érzek ilyen nagy kèzteté...

Mièrt érzek ilyen nagy kèztetést rá ,hogy kamionozzak?

Figyelt kérdés

Még tanulok, de nagyon nagyon mennék a világba, annyira tetszik az a “szabadság”.

Tudom tudom jönnek majd a válaszok,hogy nincs életed meg a sok negatív oldala, de minden szakmának van. Viszont nagyon mennék olyan kéztetést érzek rá, de sajnos nem mehetek, mivel barátnőm van és nem menne bele ilyen kapcsolatba :|



2021. jan. 12. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#10 Igazad van.

Mi a jó a napi 13-15 órás munkaidőben?

Mi a jó a magányban? mert ott egyedül vagy.

Mi a jó abban hogy te sokkal többet dolgozol mint egy átlag ember?

Mi a jó abban hogy már mindenért meg tudnak büntetni?

Mi abban a szabadság hogy ha egy húgyos parkolóban tudsz megállni?

Mi a jó abban hogy heti 2-3x elég csak 9 órás pihenőt tartanod aztán meg lehet hogy 15 órás munkaidő lesz?

Mi a jó abban hogy kutyába sem vesznek?

Mi a jó abban hogy staulandban araszolni kell?

Sajnos én ebben a kamionozás ban már csak a negatív oldalát látom.

Milyen szabadság ez?

Régen még talán az volt de most már....

2021. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 nem akarlak megserteni, de te valamit nagyon rosszul csinalsz, az meg mar csak raadas hogy mar nem szereted de csinalod, ez mar a te bajod. Nem stauzok, van tomtom. Szeretem a maganyt, igy van lehetosegem gondolkodni es megismerni igazan magam. Nem csak hugyos parkolok leteznek, ipari zonaban pl sokszor rajtam kivul sehol senki. A munkaido nekem sose munkaido volt, idom nagyreszeben ugyis csak vezetek, azt meg szeretem.


Te elfejtetted honnan jottel ugy latom, ha regen szeretted. Nem mindenkinek valo ez elismerem, es alt. azok terjesztik ezt a sok hulye negativ dolgot, aki szereti az meg vagy mindenben a pozitivat latja, vagy igyekezik a negativokat pozitivra valtoztatni.

2021. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12 Nem szeretnék veled vitatkozni,én már nem csinálom csak van rálátásom,van még néhány pozitív oldala is de majd így 50 év felett jössz rá a dolgokra,egész életedet egy dobozban élted le.

Mondhatod hogy így is jó minden,de egyedül sosem olyan mint ha lenne egy társad,ezt később bánni fogod,most még fiatal vagy de idő múlásával majd rá jössz,nem egy ember mondta ezt nekem.

Sok balesetmentes utat.

2021. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as én meg pont úgy vagyok vele 24 évesen hogy most fiatalon csinálom pár évig, összeszedek egy lakásra valót, aztán befejezem, mert ez tényleg nem élet. Sok idősebb kamionos meg mondja hogy ő is így kezdte, meg úgysem tudok kiszállni stb. :D Erről mit gondolsz?
2021. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14 Ez egy jó cél,ha tényleg akarod akkor ki fogsz tudni szállni.

Ennek már nagyobb értelmét,sok sikert.

2021. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Látom
2021. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2021. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#14 en, mint kamionos mondom hogy a legtobb kamionos tanulatlan, primitiv ember, ezektol nem kell nagy csodat varni. Azert nem tudnak kiszallni mert semmi mashoz nem ertenek, es nincs ambiciojuk uj dolgot/szakmat tanulni, vagy akar vallalkozasba kezdeni, de a hiszti az megy orokke. Pedig az elet a vegtelen tanulason alapszik... Sokszor latom hogy az ember ott all elottem de mar nincs benne semmi lelekjelenlet, mint valami ures test lelek nelkul :D

En sem szeretnem ezt csinalni mindig, de en pl nem is olyan reg a reg elbaxott kozep iskolai erettsegimet akaftam feljavitani, es huszoneves korom vege fele kepes voltam a 4 evnyi matek anyagot fel ev alatt a 0 rol megtanulni ujra, es ujra erettsegizni. Ez sem volt eleg az egyetemhez amire jelentkeztem, de majd megint javitok valamin, a vegen ugy is bejutok. Menet kozben nyelveket tanulok, mar a magyaron kivul felsofokon beszelek angolul, alap-kozepfokon nemetul, es norvegul is elkezdtem. Nem tartom magam tobbre barkinel, de szerintem inkabb en kellene hogy pelda legyek mint azok a papucsos buzlo mackonadragos 150 kilos egyenek egy par bakancs iq-javal, mert en nagyon orultem volna ha kamionozas elott egy olyant ismertem volna mint en, aki inkabb batorit es nem eltantorit. Lehet igy is, meg ugy is, mind a ketto a valosag, lehet valasztani.

2021. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!