Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nettó 160 Pesten egy annyira...

Nettó 160 Pesten egy annyira lesajnálandó fizetés lenne irodai halálkönnyű 1 műszakos munkáért?

Figyelt kérdés

Most ne azt nézzük mire elég a 160 Pesten (a hideg vízre) hanem azt hogy ilyen jellegű munkára mely cég adna többet. Még csoda hogy ennyit is adnak, őszintén csodálom nem is értem.

1 műszak, kényelmes 9-es kezdés, halál könnyű egyszerű feladatok, alacsony felelősség nem kell nyelv, stb-erre 160 karcsú lenne?

Csodálom de őszintén hogy nem minimálbért adnak mert annyiért is lenne rá ember.


Vagy én látom rosszul?


2021. jan. 13. 08:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

A fizeteseket pontosan az araknak kellene hogy szabalyozzak. Megyeszekhelyen pl nagyobb a fizetes, mint falun. Pesten netto 200 alatt, akarmi is a munka, szoba se kellene allni a ceggel, es akkor eszbe kapnanak, hogy ja, a munkasaim nem tudnak megelni.

Mert falun netto 160-bol is 3-4 ev alatt hitelellel mar sajat kertes hazat kapsz. Pesten meg...

2021. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%

"Most ne azt nézzük mire elég a 160 Pesten (a hideg vízre)"

Aham, persze, ha neked ennyire irreálisak az igényeid, akkor nem csodálom, hogy a nettó 160 ezer csak hideg vízre vagy még arra se elég.


És te mit dolgozol, hogy számodra rettentően könnyű egy irodai munka? Voltál már irodista, hogy belelátsz a háttérbe is, vagy csak ugatsz bele a nagyvilágba?

2021. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Itt észak-keleten,van egy raklapgyártó üzem,a srácok 170-et kapnak,9 órát dolgoznak,egész nap rönkfákat,raklapokat pakolnak,és nyomni kell a melót..nem ott dolgozom,nehézgépész vagyok,csak szoktam hívni fűrészport rakodni..
2021. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Nagynéném pénztáros nettó 120-ért. Összetenné a kezét ilyen melóért hogy irodában üljön. A nettó 160 nem kevés, ha van saját lakásod
2021. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló szituba vagyok, nettó 150 irodai herevere, csak vidéken.
2021. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 195, irodai laza munka, megyeszékhely. Én elégedett vagyok vele.
2021. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 230 irodai munka, Budaörs. Lehetne több is, de egy ideig ez is jó.

Szerintem a nettó 160 baromi kevés bármilyen munkára Pesten. Félre tenni nem tudsz belőle, ha csak nem tényleg saját házad van és magadnak termelsz mindent, mert a kaja nagyon drága. És ugye enni meg kell, ha másra nem akarsz költeni.

2021. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondtam, hogy HA sajat hazad van
2021. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőm 230 nettót keres, úgy hogy lényegében sablon szövegeket kell bemásolni emailben érdeklődőknek.


Lényegében semmilyen feltétele nincs a munkájának, nem kell egyetemi végzettség ... semmi.


Így szerintem a 160 nagyon kevés.

2021. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, ez egy összetett kérdés.

Ha annyira lesajnálandó munka, akkor miért is létezik egyáltalán? Miért nem osztják szét a meglévők között, ha annyira gagyi és egyszerű?


A másik nézőpont: teljes munkaidős, 8 órás bérnek mégis mennyinek kéne lenni? Alapesetben azt mondanám, hogy annyinak, amennyiből az adott településen normálisan meg lehet élni.


A harmadik nézőpont: ki mondja meg, hogy egy állás betöltéséhez milyen kvalitások kellenek? Az általad felsoroltak között van például a nyelv. Nem mindenki tanul(hatot)t nyelvet, vagy mert nincs érzéke, pénze, alkalma, stb. Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek vagy egyformán képessége egyáltalán a tanuláshoz.

Akkor a te olvasatodban egy szerény képességű ember nem érdemel tisztességes bért? Mert a te véleményed szerint az a gagyi munka, amit elvégez, nem ér meg egy adott bért. Lehet, te 2 óra alatt elvégeznéd, az illetőnek meg az egész napja eltelik vele, mert ennyire képes.


Kicsit szűk látókörű vagy, nem gondolod?

2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!