Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egyszer kirúgtak vlkit,...

Ha egyszer kirúgtak vlkit, akkor már nem veszik vissza ha jelentkezik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg oka volt annak, hogy kirúgták, saját szájukból csinálnának segget ha visszaveszik.
2021. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenrol meg nem hallottam.

Oka van annak ha kirugnak.

Esetleg ha leepites van es ugy rugnak ki de kesobb fellendul a ceg.

En nem is jelentkeznek olyan helyre dolgozni ahonnan kirugtak. Ha egyszer megtettek akkor maskor is megteszik, lehet akkor amikor meg jobban szuksegem lenne a penzre.

2021. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Igazat adok a kettesnek, maximum akkor vesznek vissza ha túl sok emberük volt és csak azért nem kellettél. De egyrészről én magam sem mennék vissza a te helyedben mert szerintem rohadt megalázó, másrészről meg nem venném vissza azt akit már kirúgtam mert magamból csinálnék hülyét.
2021. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem két gyárból,egyből magam jöttem el,a papíromra viszont közös megegyezés szerint volt írva,így 5 év múlva visszamentem mindegyik helyre (na persze nem egyszerre :) ) és visszavettek,mert már elévült a,most nem jut eszembe a kifejezés,mindegy,visszavettek és kész.
2021. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elévülni mennyi idő múlva?
2021. jan. 19. 01:49
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
5.:5 év.Régen ennyi volt,úgy 7-8 éve,lehet hogy még mindig,de nem 100%.
2021. jan. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki közös megegyezéssel megy el vagy felmond vagyis "békében"távozik azt általában ha vissza akar jönni későbbiekben visszaveszik,de akit kirúgtak azt 99%-ban sose veszik vissza.
2021. jan. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!