Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írjatok légyszi, milyen...

Írjatok légyszi, milyen tesztet kell megoldani, amikor felvételre jelentkezik valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rokon csajról van szó, 38 éves, 8 osztálya van. Alapból nem egy észkombájn, de nem is ez a baj. Folyamatosan minket, rokonait pumpol pénzért (mióta a gyereke megvan, nem dolgozik). Gyerekre hivatkozva lejmol, mindig ad neki valaki, de már én pl. unom. Amikor bíztatom, hogy menjen el dolgozni, (könnyebb fizikai munkát gyárba), akkor azzal jön, hogy ő nem megy át a teszteken.

Szerintem ezzel csak sajnáltatja magát, ennyire nem lehet sötét. Gondolom, azért nem függvényeket kell elemezni, hogy egy összeszerelő szalag mellé felvegyék.

Milyen jellegűek ezek a tesztek? (Már kíváncsi lettem rá tényleg.)



2019. nov. 26. 13:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy tizenévvel ezelőtt is fizikai munkát dolgozott, gyárban. Lehet, hogy akkor még nem voltak tesztek, ki tudja, nem vagyok benne. Csak már érdekel, mostanság anyámra szállt rá, azt lejmolja pénzért, előtte engem, előtte nagynéninket. És mindenki bedől neki, hogy szegényt nem veszik fel sehova "a tesztek" miatt.
2019. nov. 26. 13:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetnek személyiség tesztek, könnyebb logikai tesztek, egyszerűbb számolós feladatok. Nem igazán ismerek senkit, aki gyárban dolgozna, de egy hr-es ismerősöm szerint ott az utóbbi két teszt gyakran előfordul.
2019. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a munka
2019. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, szerintem valami olyan, ami 8 osztállyal végezhető, tehát ezért is gondolom, hogy nem parciálisan deriválni kell tudni neki.
2019. nov. 26. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyárban már kell logika a munkához, szóval nem egy valamit csinál az ember általában. Van felelösség is gépek meg minden szent szar. Tudom itt sokan azt hiszik csak egy valamit kell csinálni a gyárban egész nap ész nélkül, pedig nem. Itt legalábbis komolyabb melók vannak amit egy gyenge elméjü nem biztos hogy tudna csinálni. Ezért vannak több oldalas tesztek mindenféle feladatokkal hogy kiszürjék a hülyéket. Szóval lehet nem tudja tényleg. Viszont olyan gyár is van még ahol nincs teszt, de az a ritkább. Takarítani vagy egyszerübb munkákra viszont mehetne, vagy legrosszabb esetben közmunka.
2019. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Am logikai feladatok szoktak lenni, szöveges feladatok, számolások. Esetleg alapvetö müveltséget tesztelö feladatok.
2019. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (Ő is most már takarításra gondol, hogy arra adná be.)

Ment a zöld kéz mindenkinek.

2019. nov. 26. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Biztos nem fizikai elmèleteket kell bizonyítani, vagy több oldalas kémiai egyenleteket kell megoldani.
2019. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!