Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt akik csak 23-24...

Vannak itt akik csak 23-24 évesen kezdtek el dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül azért mert egyetemre jártak, hanem mondjuk okj-ra, csak valami oknál fogva nem mentek dolgozni.

Más emberektől nem kaptatok lekezelő, lenéző utalásokat?

Hogy tudtátok ezt lelkileg helyretenni magatokban?

Aki hasonló helyzetben van/volt, leírná a gondolatait, hogyan élte meg ezt az időszakot?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 19. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
30%

Jelen, 23 évesen álltam először munkába. :)


Egyetemre jártam. Sosem kaptam senkitől lenéző utalásokat, azt mondták, hogy tanuljak, az a dolgom, akkor nem kell lepra munkákkal kezdenem a karrierem. És igazuk is lett.


Engem zavart őszintén szólva, hogy sokáig nem dolgoztam, ijesztő volt kicsit, nem tudtam, hogy kellek-e majd valahova, mint munkaerő. Végül ez nem okozott problémát, az első egyszerűbb helyemen eltöltött fél év után pedig már könnyen ment a felfelé lépkedés munkakör és fizetés szempontból is. Most, 26 évesen ugyanott tartok, mint a kollégáim, akik 2-3 évvel korábban kezdték. Végülis, nem vesztegettem el a munka előtti éveket sem.

2021. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Én egyetemre jártam. 23 évesen kezdtem el diákmunkázni. Az első rendes állásom meg 27 évesen lett. Néha kaptam pár rosszindulatú mondatot rokonoktól. Akkor rosszul esett, ma már magasról teszek rá. Jó állásom van.
2021. jan. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!