Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nevetett?

Miért nevetett?

Figyelt kérdés

Egy grafikai cégről van szó, hármunknak ugyanazt a feladatot adták ki, hogy tervezzünk meg egy plakátot, megadták a témát, a többi ránk van bízva, megadták a határidőt, akkorra mindenkinek kész kell lennie. Mivel nem szoktak ilyet csinálni, hanem egy munkát egy ember kap, rákérdeztem a főnöknél, hogy akkor ez most egy teszt, hogy akié nem jó azt elküldik? És csak nevetett. Pedig én komolyan kérdeztem. Számítsak rá, hogy mehetek? Szokás ilyet, hogy ha leépítés kell, így döntik el ki megy és ki marad? Vagy miért nevetett? Most tiszta ideg vagyok azóta.

L/24


2021. jan. 20. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha le akarnak építeni valakit, akkor jó előre tudják, hogy ki lesz az.
2021. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos. De akkor mi értelme volt ennek a versenynek?
2021. jan. 20. 14:21
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Jaj lehet a megrendelő különböző terveket kért hogy választhasson


Ezzel a munkahelyféltéssel tenxleg röhejes lettél sztem most

2021. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Legalább máshogy kérdeztèl volna.

Pl szabad megkérdeznem miért kérnek hármat?

2021. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Teljesen kivagyok, mert én vagyok a legfiatalabb, a legkevesebb tapaztalattal, semmi esélyem velük szemben. Most akkor készüljek hogy ki leszek rúgva?? Válaszoljatok légyszii :(((
2021. jan. 20. 14:25
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom a váladzt, de mekkora gyökér már a főnököd, hogy röhög és ez a válasza.
2021. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azért nevetett mert butaságot kérdeztél legalábbis őszerinte.Nem szép hogy a képedbe röhög.Lehet csak a megrendelő kért különböző terveket #3-assal értek egyet.
2021. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Basszus, nyugodjál már meg, a Boss csak viccesnek találta a parázásodat, ezért nevetett, ennyi, ne sírjál már itt.


#6:

Miért gyökér az, aki röhög valami vicces dolgon? Akkor ezek szerint te sosem szoktál nevetni.

2021. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát majd holnap kiderül, akkor van a határidő. Mindenesetre én már elkezdtem állások után nézelődni.
2021. jan. 20. 15:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd de nem hinném hogy ki akar rúgni
2021. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!