Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, amikor megkértek,...

Volt olyan, amikor megkértek, hogy betegen is bemenj dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, csak én nem mentem be.
2021. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, pincér voltam, nem láttam a takonytól, minden bajom volt, erre megkérdezték, hogy de biztos nem jösz be???? Hát mondom nem!
2021. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi volt a bajod?
2021. jan. 22. 15:45
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, igen engem is szolgáltak ki úgy, hogy a pincér kért elnézést, mert annyira meg volt fázva szegény. Direkt több borravalót kapott :D
2021. jan. 22. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A törvény szerint Tilos betegen bemenni dolgozni!
2021. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve még, az előző munkahelyemen. Nagyon gyenge voltam, lázam is volt, felhívtam az akkori főnököm, elmondtam mi van, de hogy én biztos nem vagyok olyan szarul, menjek be. Hát nem mentem, nem is tudtam volna. Szerencsére nem rúgott ki, de volt egy olyan mániája, hogy ha valaki hiányzik, akkor biztos ivott és másnapos. 🤦🏻 Na rólam is ezt kezdte terjeszteni.
2021. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk elvárás volt, tehát tökmindegy, hogy ki kit fertőzött le, mert aki megfertőződött, az is bement ugyanolyan betegen. (ez egy könyvelőiroda volt.)

Aztán dolgoztam egy multinál, ovis kislányom hazahozott egy hányós-f...sós vírus, elkaptam én is, nem mentem be 3 napig (ebből 2-t a gyerekkel voltam, és a 3. napon szarul lettem én is). Azt a letolást, amit kaptam, ki lettem oktatva, hogy ők úgy szokták, hogy ha a belüket húzzák, akkor is bemennek.

Be is mentem másnap, felmondtam (25 éve szabadúszó vagyok, kapják be.)

2021. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A könyvelőirodában mérgesek voltatok egymásra, amikor valaki betegen lépett be reggel?
2021. jan. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!