Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek merjek jelentkezni...

Szerintetek merjek jelentkezni gépészeti üzletbe eladónak, ha nem értek az ilyesmi dolgokhoz, de az elvárt végzettségem megvan hozzá?

Figyelt kérdés
Elvárás középfokú végzettség, ráadásul nekem pont kereskedelmi irányú az érettségim, ami szerintem lehetne előny. Igaz nem nagyon van kasszázási tapasztalatom, itt meg azt is kellene kezelni szerintem. Épületgépészeti és fürdőszoba hálózati dolgok vannak elvileg az üzletben, de én nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz. Bevállalható?
2021. jan. 25. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem te lennél az egyetlen aki ezekben az üzletekben nem ért semmihez :) Az eladóknak általában fogalmuk sincs mit árulnak.
2021. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
jelentkezz, de nem tudom hogy ha te mint vásárló próbálnál tanácsot kérni, és az eladónak halvány fogalma se lenne az egészről, megbíznál az üzletben? vásárolnál ott egyáltalán?
2021. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, nem egyedúl leszel, és gyorsan meg fogod tanulni.
2021. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, feltétlenül jelentkezz! Nyugi, bele fogsz tanulni.
2021. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát maga az üzlet elég jó nívónak örvend, szóval nem hinném, hogy az eladó szakértelmén múlik, hogy ki vásárol onnan, de persze nyilván nem ideális szitu, ezt nem tagadom.
2021. jan. 25. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

A legtisztább ügy: állásinterjún őszintén mondd el mindezt a főnöknek. Aztán majd ő eldönti, alkalmas vagy-e.

Illetve számít az is, hogy jelenleg munkanélküli vagy-e, vagy egy másik állásból váltanál. Mert próbaidő alatt kirúghatnak indoklás nélkül, szóval nehogy két szék közt a pad alá kerülj.

2021. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs munkám, sőt igazából ez lenne az első rendes munkahelyem.
2021. jan. 25. 13:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezz, ha igyekszel beletanulni, akkor már sokkal előrébb vagy mint azok akik nem is igyekeznek. Ha nem tudsz valamit, utánanézel, csak ne kamuzd a vásárlóknak azt hogy mekkora ász vagy, inkább nézz utána.
2021. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!