Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy régi kolléganőmet bejelölt...

Egy régi kolléganőmet bejelöltem fb-n, de elutasított? Ez miért történhetett?

Figyelt kérdés

A csaj hitgyülis még a mai napig, 2 alkalommal voltam a rendezvényükön, utolsó alkalommal mondtam ez nekem nem gyere be. Erre ő : "Akkor mit akarsz, a nők és az italozás??"


Mindennek 10 évvel ezelőtt.



2021. jan. 26. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen besértődött, és azóta törölt az életéből.


Vaaagy véletlenül félrenyomott.


Meg még arra is lehet egy picuri esély, hogy elfelejtett, vagy lett pasija, és nem akar "más pasikkal" ismerős lenni facsén (ne kérdezd, vannak ilyenek)

2021. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem rosszból de a gyülis nők nagyon furák😄Egyik ismerősöm oda jár és érdekesen viselkedik mikor nagy ritkán összefutunk az utcán
2021. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez felejtős. 😃
2021. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Szexet akar.
2021. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

"ez nekem nem gyere be"

Ha valaki ilyen értelmetlen mondatokat használ, azt én is kerülném.

2021. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki: akivel legalább egy korrekt, semleges viszonyunk van/volt, azzal semmi bajom, visszaigazolom, de aki durván megbántott/sértett/alázott/kihasznált valamikor, majd egyszercsak évek múlva

mégis jönne "barátkozni", abból nem kérek.

Szerintem te megsértetted őt egy számára nagy jelentőséggel bíró dolog "leszólásával" (szerintem sem az volt, de ő annak élhette meg), így rád többé nem kíváncsi.

2021. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki így reagál arra, hogy nekem nem jön be a hitgyüli, arra én nem lennék kíváncsi.


Ha nincs fotód, lehet azt sem tudja, ki vagy.

2021. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Van fotóm

2021. jan. 26. 15:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Még közös ismerősöm is van vele.
2021. jan. 26. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Más nevében nem beszélhetek, de én például senki olyat nem szoktam visszajelölni, akivel már legalább egy évtizede nem beszéltem. Ha eddig nem voltunk egymás életének része, akkor már ezután sem leszünk azok. Ezért feleslegesnek tartom a neten ismerősnek jelölni őket, és kifelé azt mutatni, mintha közel lennénk egymáshoz, miközben még csak beszélő viszony sincs közöttünk már.
2021. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!