Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő alatt sikerült...

Mennyi idő alatt sikerült elhelyezkednetek?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn felmondtak nekem, azóta keresgélek, pénteken szűnt meg a munkaviszonyom, 3 interjúm volt eddig... egy helyről visszajeleztek, hogy nem engem választanak.


mindenhova ahova lehetett elküldtem az önéletrajzom... kezdek megijedni sajnos.



27/N


2021. jan. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen felületeken kerestél? Profession.hu? LinkedIn?

Ebben az időszakban szerintem mindenkinek nehéz az álláskeresés.

2021. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Profession... :/
2021. jan. 27. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi, ne keresedj el. Szerintem az emberek többsége hónapokig keresgél mire talál valami olyan pozíciót ami neki is tetszik és ő is alkalmas a betöltésére. Én például márciustól augusztusig keresgéltem, de ez még jóval a covid előtt volt. Most nagyon nehéz elhelyezkedni, első sorban olyan pozikba ahova nem kell komolyabb végzettség, illetve könnyen át lehet rá képezni embereket.
2021. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh ne viccelj, ez még semmi. Pláne most a covid stb miatt.

Ne add fel, és soha ne magadat okold, ha esetleg nem jön be valamelyik jelentkezésed.


Álláskeresés simán tarthat hetekig, sőt hónapokig is sajnos, ez teljesen normális, nem rendkívüli.

2021. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!