Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet közölni, ha valami...

Hogy lehet közölni, ha valami zavar egy hosszútávú munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mert ugye súlya van, utána csak azt kell hallgatni mit csináltam, inkább lapítok, mint szar a szélben.
2021. jan. 29. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miről van szó.


Általában érdemesebb többen egyszerre menni oda a főnkhöz, és megbeszélni a problémát.

2021. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na az lenne a szééép, a sok vénasszony között odamenni a főnökhöz, akkor tuti kicsinálnának.
2021. jan. 29. 10:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz ügy, tényleg attól függ miről van szó.

Engem több dolog zavart már, fényviszonyok (sötét volt az irodában, és másokat zavart a neon), szagviszonyok (konyhából folyamatosan áradó kávé és kajaszag, dohányzó helyiség állandó nyitva hagyása miatti bagószag), zajviszonyok (üzemi területen folyamatosan zúgó, berregő gép), aljas kolléga (olyan hangnemet engedett meg magának, amitől kinyílt a bicska a zsebemben), klímaviszonyok (nem lehetett ablakot nyitni, mert másokat zavart a huzat), és sajnos minden esetben azt kaptam, hogy rugalmatlan vagyok, nem tudok alkalmazkodni, és inkább elmentem az adott munkahelyről. Mert ezek mind mind különböző cégeknél merültek fel az évek folyamán. Sajnálom, hogy nem tudtam pozitív választ adni neked.

2021. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezzel csak még jobban lehangoltál, zavar a válasz, de neked sem merek szólni, így azt mondom, hogy köszönöm (asemmit)
2021. jan. 29. 10:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ekkora nyomi vagy, akkor mit akarsz elérni? Egyáltalán miért tetted fel a kérdést?


#3 tök jó választ adott, és én is rákérdeztem, hogy mi a konkrét gond, és egy javaslatot is adtam.


De te csak annyit reagáltál, hogy "kösz a semmit", ilyen merek-is-meg-nem-is stílusban.


Inkább lapíts, az jobban áll neked.

2021. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te is olyan vagy, mint a többi!
2021. jan. 29. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szar a FŰBEn lapít, nem a szélben bt
2021. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Ugye az autópályán mindenki szembe jön?
2021. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sunyi vagyok, csendes vagyok, de legalább megbízhatatlan.
2021. jan. 29. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz tőlünk? Kaptál több értelmes választ is, mindegyikre volt valami kifogásod. Ha a munkahelyen is ugyanígy szoktál mindenért akadékoskodni, akkor lehet, hogy nem is lesz az olyan hosszú távú.
2021. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!