Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen ingyen miért...

Munkahelyen ingyen miért "túlórázik" valaki?

Figyelt kérdés

Szóval munka végével kiblokkol a belépőkártyával, majd még 2-3 órát ott marad dolgozni hobbiból.


Olyan is van, hogy reggel mikor 8-kor kezdünk, a portás mondja hogy a kollégánk már ide jött reggel 5-re és dolgozik. És akkor is lejön hogy 8 előtt blokkoljon a kártyával. Mert ugye 5-kor nem lehet, hiszen túlóra nem lett engedélyezve neki.


Ti is ismertek ilyen munkamániást?



2021. jan. 30. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Napi 2-3 óra azért már sok. De én is ránézek az e-mailekre, válaszolok, fogadok hívást, ha úgy alakul. De ez ilyen szakma, kimondatlanul, de hozzá tartozik. Vezetőként meg pláne. De más formában azért úgy érzem el van ismerve
2021. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy fejleszteni szeretné magát, hogy előre léphessen az életben és nem csak azt szeretné csinálni, így hát azzal, hogy többet van benn többet tanul és fejlődik.



VAGY



Otthon a családjában valami probléma van és nem szeretne hazamenni, így megpróbál onnan minél tovább távol lenni, amit úgy ér el, hogy bemegy és azt mondja, hogy dolgoznia kell.


Nem tudok rá pontos választ adni :/

2021. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Bár ilyen állásom lenne, amit ennyire imádnék csinálni!

Ezzel a kívánságommal valószínűleg nem vagyok egyedül.

2021. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

nekem volt egy munkatársam, nagyon aranyos nö volt (gyereke nem volt, igy könyen maradt mindig ha ez számít).

Ö is kb minden nap 2-3 orát extrábba ott maradt mert mindig talált valami munkát és soha nem érezte azt, hogy minden késsz. 10 év után felmondot.

2021. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. nincs a munkán kívül élete.

2. a munkahelyi cuccokkal maszekol

3. nem akar hazamenni a családhoz

4. teper, így akar előrébb jutni

5. fanatikus


Számos oka lehet, de ha kicheckol és bent marad melózni és esetleg munkahelyi baleset éri, akkor ő is és a cég is megszívja, lehet magyarázkodni, hogy mit keresett ott miután kicheckolt.

2021. jan. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Én volt, hogy azért mentem be két órával korábban, hogy szokás szerint kettőkor végezzek, mert dolgom volt, és máskülönben túlóráztattak volna.
2021. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Irodai vagy üzemi munka? Lehet hogy valami olyat csinál amiért boritékban kapja a plusz pénzt. Nálunk úgy ment hogy papiron 8 órában voltunk de van másik jelenléti is amibe írtuk a valósat. A pluszt boritékban adták. De nagyon sok helyen van még így.
2021. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közlekedik? Lehet menetred is oka a túlórának, pl vonat vagy távolsági busz esetén.

Én a pénteket lecsúsztatom azzal, hogy a hét többi napján többet vagyok bent.

2021. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 8


Autóval jár.

2021. jan. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!