Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hosszútávon mennyire lehet...

Hosszútávon mennyire lehet bírni a folyamatos munkarendet?

Figyelt kérdés

24/7-es service desk.

3 műszak, havonta egyszer hétvégén is kell menni akkor 12 órára.


2021. jan. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Attol fugg milyen hosszutavon. Ugy 50 eves korodig jol, aztan rohamosan elkezdenek romlani az ertekeid, es ido elott lerobbansz. Nem te leszel az aki 65 evesen is a kertet muveli.

De mindig vannak kivetelek. Lehet pont te leszel az. Ezt csak akkor tudod meg ha 70 leszel. En nem kockaztatnek.

2021. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Service desk mondjuk nem egy gyári meló, szóval kérdés mennyire nehéz a munka.


BT-nél volt ismerősöm ilyen munkarendben, ő 1 évig csinálta és utána lelépett, pedig a felét már Home officeban csinálta...


Ráadásul a nappali műszak is olyan volt, hogy a meglévő munkája mellett még hívásokat is kellett fogadni és volt hogy órákig telefonálgatott közben meg a saját munkájával nem haladt.


Szóval függ attól melyik cég/team/stb. biztos könnyebb mint a gyári meló, de én max 5 évre terveznék ilyen munkahelyen (reálisan meg 1-2 évet bírnak az emberek).

2021. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénileg is más lehet, én pl nem tudnám magam ilyen munkarendben elképzelni, öcsém meg szereti a hosszabb pihenő időszakok miatt.
2021. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején, 40 éve, imádtam éjszaka dolgozni, pedig tudtam, hogy semmi jóra nem vezet, ha az ember felborítja a cirkadián ritmusát. Ha kifárad a mellékvese, hamar megindul a lejtmenet.
2021. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!