Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is unatkozik?

Más is unatkozik?

Figyelt kérdés

A munkámat alapból szeretem de sok benne az üresjárat. Valószínűleg a helyzet az hogy az elődöm sokkal lassabban dolgozott én meg pikk pakk megvagyok vele. Vannak pörgős időszakok de az is egy hónapban max egy hét de változó attól függ milyen projekt fut az állandó teendők mellett.


Olyan dolgokat is megcsináltam már amiket az elődöm nem, csak hogy teljen az időm. Rendbe tettem a raktár készletet meg millió egy dolgot.


Nem azt mondom hogy szeretnék megszakadni de az sem jó hogy sokszor alig van mit csinálnom mert nem nálam pattog a labda. Én meg azonnal ugrom ha van valami..


Lehet munkahelyet kéne váltani? De pont ebben az időszakban okosabb ha az ember a fenéken marad nem?


27N


2021. febr. 5. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főnöknek, hátha tud adni valami extrát. Többet is kapsz, unatkozni sem fogsz.
2021. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a főnökség el szokott gondolkodni, mert ha látványosan nincs mit csinálni, akkor 2 dolog van, vagy valahonnan több munkát ad, vagy valakit kirak, és az ő munkája megy szét vagy sózza egy valakire.
2021. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam igen, én is nehezen viselem, akkor vagyok itt. :D Trollok ne lazsáljatok, kellenek az izgi történetek. :D:D
2021. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nézd: inkább legyen dögunalom, mint stressz, meg izgalom! Hidd el, szerencsés vagy! Buzeráld a telód, mint mindenki más.
2021. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben fejleszteném magamat,pl nyelvet tanulnék,különböző értelmes könyveket olvasnák amivel tudom fejleszteni saját magamat,esti sulira járnánk és amit ott adnak leckéket meg feladatokat azt a meló helyen foglalkoznék vele,pszichológiát is tanulnák,online munkát végeznék,megtervezném a hétvégéket,néznék-hallgatnák olyan videókat amitől okosabb leszek pl youtubon van a pénz akadémia szerintem hasznos,ha éppen semmi kedvem megnéznék egy jó filmet,igaz én most is ezeket csinálom csak jó volna ez mellet pénzt is keresni.

Annyi lehetőség van,én a helyedben ki próbálnám ezeket,veszíteni valód nincs vele.

Ha esetleg fel szeretnél mondani,előtte szólj nekem,én szívesen el megyek oda dolgozni,van raktáros és targoncás papírom is,de tényleg nyugodtan szólj örülni fogok neki,teljesen mindegy melyik országrészen vagy úgy is kell nekem a változás,egy ideig biztosan ott melózok ha meg váltani szeretnék ígérem szólni fogok előre hát ha vissza akarsz menni oda.

Sajnos erre ahol én vagyok nincs sok lehetőség,maximum 3 műszakozni én meg azt nem fogom csinálni,1 műszakos munkát csak nagyon jó ismerettséggel lehet kapni és azt is leginkább nevetséges fizetésért,ezért muszáj lesz tovább képezni magamat plusz le tenni a kamionos jogsit mert erre felé vicc a fizetés,szóval ha válatasz gondolj rám mert nekem jól jönne az a munka pár évig biztosan.


22F


Szép napot!

2021. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!