Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki unatkozik a...

Van olyan, aki unatkozik a munkahelyén?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Akinek büdös a munka,és helyette FB meg Youtube-ból áll a 8óra.
2019. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szinte igen, de van jo sok mobilnetem, csak eltelik a nap valahogy...
2019. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én. Mosogatóként dolgozok, ha nem nagy a forgalom, stikába telózok. Elvileg olyankor takarítgatnom kellene a dolgokat, meg esetleg segíteni a szakácsoknak, de nem fizetnek annyira jól.
2019. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őr vagyok, beléptetek, őrjáratozok, a kezemhez nőtt a telóm már.
2019. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem unatkozom, viszont kegyetlenül unom, amit csinálok.
2019. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha igen, olyankor elmegyünk kávézunk egyet, jó egy órára, vagy átmegyünk a múzeumokat megnézzük, vagy kimegyek, beszélgetek a látogatókkal és "ingyen"idegenvezetést tartok nekik.
2019. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor lehetséges, ha 1, kevés feladat van; 2, a főnök xarik a munkatársaira, nem néz rájuk, amit egy idő után van, aki ki is használ.
2019. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akinek az a véleménye, hogy az unatkozók lusták, akik nem végzik el a rájuk kiszabott feladatokat;


Volt egy munkahelyem - felvettek egy akkor induló projektre. Még kb a vezetőség fele volt meg, amikor Pár ember meg én egy csoportban bekerültünk. Utánunk 1-2 héttel jöttek meg a vezetők (közben folyamatosan vették fel az embereket).


Volt három ember, aki trainingeket adott nekünk, de volt mellette más munkájuk, így sokszor állt a semmiből a nap.


Van, amikor vagy kevés a munka vagy, mint ebben a sztoriban, nincs egyáltalán meló.

2019. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!