Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákként árufeltöltőnek...

Milyen diákként árufeltöltőnek lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyaron szeretnek egy kisebb videki (Nyírbátor) Tescoban dolgozni, hogy kiprobaljam magam ilyen helyzetben is.Meg nem vagyok 18, tehat a kasszazas nem johet szoba. Milyen talasztalataitok vannak? Mennyit kerestek kb. amit kezhez kaptok?
2021. febr. 5. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Unalmas, monoton, fárasztó munka. Fizetésről nem tudok, de minimálbér feletti összegre ne számíts.
2021. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem számitottam, csak ugy kb. kivancsi vagyok. Teljesen realisnak hangzik, ugy hogy meg erettsegim sincs.
2021. febr. 5. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
a szóban forgó munka erős mótiváció a tanulásra.
2021. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig is jó tanuló voltam, most 11.ben is 4.5 folott van az atlagom, es nem egy boltbol szeretnek nyugdijba menni. Szimplan csak hajt a kivancsiság.
2021. febr. 5. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, mindenképpen próbáld meg. Én is aljamunkát végeztem 18 évesen, raktáros voltam Angliában. Tapasztalatszerzés nagyon fontos.
2021. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Voltam kevés ideig a Tescoban, akkor kb. a minimálbér +25 százalék volt az órabér. Unalmas, de a szalagnál sokkal jobb.
2021. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csináltam, 2 hétig bírtam. Hétköznap suli után mentem 4 órát.

A főnökeim bunkók voltak, a kollegáim messze voltak. Nálam az csapta ki a biztosítékot mikor olyan dolgot bíztak rám, ami nem is az én dolgom volt és mégcsak meg se mutatták 🙃

Nettó 758 Ft-ért dolgoztam, de az első béremből levonták a csipogónak az árát (az a belépős bizbasz), a diákmunkás póló árát + a kitűzőt. Ez kb 4 ezer volt...

2021. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nagyon szerettem, mert kikapcsolt, es azt gondoltam, amit akartam. Gyorsan jart a kezem, meditativ allapotba hozott. Tul jo voltam az allashoz, de az irodai munkat utalom.
2021. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért nem volt rossz, mert többnyire egyedül lehettem, és szépen pakolgathattam ki az árukat a megfelelő polcokra, rendezgethettem őket, és néha odajöttek hozzám a vásárlók segítséget kérni. Egyszer még külföldiek is, akkor hasznát vehettem az angolomnak is. :D

Persze kicsit fárasztó volt néha, főleg lányként a nagyobb kiszereléseket emelgetni, de nem volt vészes. A kollégák is segítőkészek voltak. Vannak rosszabb munkák is.

2021. febr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!