Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit lehet keresni egy...

Mennyit lehet keresni egy nyár alatt diákként a Lidl-ben, mint árufeltöltő?

Figyelt kérdés

Tehát ahogy vége a sulinak, én szeretnék menni oda dolgozni. Amire van is lehetőségem.

Azt viszont nem tudom, hogy sacc/kb. mennyit lehet ott összegereblyézni jún. 15-től aug. 31-ig. Elképzelhető, hogy hétvégente is megyek, de ezt most nem kell számításba venni.


2020. okt. 24. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát hogyan válaszoljunk erre a kérdésre, ha azt sem tudjuk, hány órát lennél hajlandó dolgozni (4-6-8 órásra jelentkeznél)?


"Elképzelhető, hogy hétvégente is megyek, de ezt most nem kell számításba venni."

Ez nem elképzelhető, hanem ha jelentkezel, akkor szinte tuti, hogy hétvégére is be leszel osztva - főleg nyáron, amikor a szabadságokat ki akarják adni.

És nem, nem lényegtelen, hogy hétvégén is dolgozol, mert van vasárnapi pótlék.

2020. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Órabéred szorozva az eltöltött munkaórák számával, ami ebből a képletből kijön, pontosan annyi.
2020. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Lehető legtöbbet szeretném, tehát 8 óra mindenképp.

Annak is örülök, hogyha minden hétvégén dolgozhatok. Tehát így kb. mennyi lehet?


#2 Azt tudom, csak az órabér nem tudom mennyi.

2020. okt. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!