Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha előre szólok a munkahelyeme...

Ha előre szólok a munkahelyemen, hogy iskolaszezont nem fogok vállalni, akkor megèrtő fülekre találok?

Figyelt kérdés
Bár a nyári forgalom kiemelkedő volt az iskolaszezon miatt is, de úgy döntöttem már előre, hogy semmilyen feltétellel nem vállalom el. Sok munka, sok kritika, főnök arat. Annak nem lenne semmi èrtelme. Mikor szóljak, hogy majd úgy szervezzèk? 18/F
2021. febr. 5. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen típusú emberen vannak azok a fülek.
2021. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de akkor semmit nem érsz. A nyári melóból fizetik meg, amit kidekkelsz télen. Ha nem leszek ott, inkább keress másik állást.
2021. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj... lehet hogy én ezt most k.urvára félreértettem. Iskolaszezon. Az minden csak nem nyár, nem? De akkor hogy jön ide a nyári forgalom?
2021. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érthetetlen a kérdés.
2021. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egèsz évben nyomjuk az iskolaszezont, csak a megjelölt időszak, a nyárra vonatkozik. Akkor aztán, a havi bevétel többszörösét termelik ki az emberek, ehhez kellenek majd új emberek, akiket fel kell venni.
2021. febr. 5. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tököm az az iskolaszezon? Terasz szezont ismerek, nyári/téli szezon van... Te miről beszélsz?
2021. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se értem.
2021. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!