Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyeken lehetetle...

Milyen munkahelyeken lehetetlen megmaradni szorgalommal, hacsak nincsenek barátaid?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A csókos állásoknál. De oda amúgy sem vesznek fel földi halandókat.
2021. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Felveszik, aztán mindent velük csináltatnak meg, amíg a csókosok cigiznek és kávéznak.
2021. febr. 5. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azonos az elképzelésünk a csókos állásról. Persze, egy adott cégen belül lehet ilyen is, olyan is. A legjobb pozíciókat viszont ha csókosoknak adják, azt úgy is kell megtartani. De más munkavállalók "nem egy kategóriába tartoznak" a csókosokkal, tehát ehhez felesleges is magukat hasonlítgatni.
2021. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sose voltam csókos, nincs ehhez gyomrom, volt olyan cég ahol emiatt nem tudtam előrelépni de ezt a szemembe is mondta a nagyfőnök egyszer amikor ketten voltunk. Viszont én megoldottam annyival, hogy leléptem abból a közegből és átmentem olyan helyre, ahol enélkül is tudtam érvényesülni. Sose nyaltam senki seggét és sose jópofiztam, sőt még csak nem is barátkozom munkahelyen, mégis jó karriert építettem.
2021. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!