Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mióta vagytok magányosak?

Mióta vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
Vagy mindig is azok voltatok?
2021. febr. 5. 21:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

18 éves korom óta

18/F

2021. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok az.
2021. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
évek óta
2021. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az voltam,nekem ez a természetes.
2021. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

14 éves korom ota, akkor költöztünk és nem sikerült beilleszkednem:(

pedig pár aranyos baratnönek örülnek :(


22l

2021. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
én 4 éve, egy barátnőm sincs már...
2021. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
2014-től
2021. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
azért valahol szomorú,hogy ennyien vagyunk ...
2021. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is introvertált személyiség voltam emiatt nehezen tudtam barátkozni és sokat voltam egyedül. Mára már felnőtt ember vagyok és bár sikerült nyitottabbá válnom, azonban az életben hozott rossz döntéseim miatt úgy alakult az életem hogy minden baráti kapcsolat megszakadt, családot pedig nem tudtam alapítani senkivel. Így hosszú évek óta kisebb megszakításokkal mindig egyedül voltam és vagyok. Régebben, főleg míg gyerek voltam jobban zavart az ha egyedül voltam és gyakran voltam magányos. Az évek alatt azonban eléggé megszoktam és megtanultam lefoglalni magamat. Amikor ez sikerül akkor annyira nem érzem magányosnak magamat de amikor látom és tudatosul bennem hogy a korombelieknek már saját családja, gyerekei vannak akkor belém nyíllal a magány érzete és az hogy jó lenne és örülnék ha nekem is lenne párom, feleségem és gyerekem vagy gyermekeim. Sajnos ez olyan dolog hogy nem nagyon tudok mit tenni vele. Már egy beszélgetéshez is valamilyen szinten szükséges hogy meglegyen két ember között a szimpátia, az összhang, egy párkapcsolathoz, főleg úgy hogy az jól működjön, pedig ennél jóval több mindennek a megléte szükséges. Ha a számunkra megfelelő embert nem találjuk meg, akivel kölcsönösen tudnánk szeretni, elfogadni egymást, nem tudunk mit tenni, erőltetni nem igazán lehet semmit sem. Így valamennyire elfogadtam azt hogy az egyedüllét és a magány az életem alapvető részévé vált, amin jelenlegi élethelyzetem és életkörülményeim alapján nem igazán tudok változtatni.
2021. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
nem fogok regényt írni. Amúgy jó egyedül is lenni, főleg a mostani időszakban.
2021. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!