Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges hogy ez valóban...

Lehetséges hogy ez valóban megtörtént velem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Az utóbbi tíz évben, azt vettem észre, hogy a személyiségem nem fejlődött míg másoké igen. Mondjuk nem is volt rá lehetőségem, a nők elkerültek, munkám eddig alig volt.

Lehetséges az hogy a 10 évvel ezelőtti vagy annál régebbi énem vagyok? Lehet hogy iskolai traumák hatására, konzerválódott, megőrződött a gyerekkori személyiségem? Lehetséges ez? előfordult iylen másvalakivel is? Lehet ez az oka, hogy nem találok párt?



2021. febr. 3. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak lehetséges, de pontosan ez történt. Mivel nem érték olyan impulzusok az agyadat, amiktől fejlődhetett volna, ez nem is történt meg.

Van néhány film erről, amikor pl egy gyereket évekig fogságban tartanak, annyi éves lélekkel fog kijönni ahánnyal bement. A lelki fejlődéshez, éréshez kellenek a talasztalatok, élmények, sikerek, kudarcok.

2021. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Csak azt nem értem, hogy ha se párkapcsolatod, se munkád nem volt, mégis mi a fenét csinálsz az életedben? Otthon ülsz és a szüleid zsebpénzéből élsz? Nem tudom elképzelni.
2021. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:

Nincsenek barátaid?

Nem olvasol könyveket?

Egész nap a telefont nyomkodod, játszol?


Ha ez a helyzet, akkor ne csodálkozz!

2021. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
olvasni olvasok barátaim MÁR nincsenek
2021. febr. 4. 09:09
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Pedig az olvasás fejleszti a személyiséget, persze kellenek a társas kapcsolatok is.
2021. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!