Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudok az interneten...

Hol tudok az interneten véleményt írni egy munkahelyről?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívat bárhol, google vélemény, stb. Negatívat sehol, moderálva vannak mindenhol és még feljelenthetnek ócsárolásra és rossz hír hozására.
2021. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én beértem egy lecsillagozással a googlén. Pont azért amit az első írt, tartok a bosszútól. Undorító cég volt, tönkretett teljesen mentálisan. Simán kitelne tőlük.
2021. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz/inkorrekt cégnél én is azt csináltam, hogy lehúztam google review-ként , illetve egy másik helyről meg írtam egy posztot egy szakmai Facebook csoportba, amelyet kimondottan azért hoztak létre, hogy összegyűjtsék a kerülendő/kockázatos munkahelyeket az álláskeresők számára.


Nem aljasságból tettem, csak nem akartam, hogy mások is úgy járjanak, mint én.


Nagyobb nemzetközi cégek értékeléséhez meg ott a Glassdoor, ahol anonim módon tudsz review-t írni.

2021. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fsms ***** válasza:
100%

Indeed-n .

[link]


Csatolva.

2021. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!