Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Operátor/telefonos értékesitő...

Operátor/telefonos értékesitő munka milyen?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm csak ennyit mondott , laza de egy idő után megfogom unni hogy mindenki elküld a qrva anyámba..😅 miről szól ez az egész? Felkell hívni random embert és rá kell beszélnem valamire? Komolyan nem tudom elképzelni az egészet csak igy.

#munka #call center #Telefonos értékesitő
2021. febr. 7. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyjából így néz ki, ha cold callingról van szó. Az emberek csak kisrésze képes valóban jól csinálni, de ha te ezek közé tartozol, akkor szépen lehet vele keresni, persze ez is munkáltatótól függ. De még egyszer mondom, a legtöbb ember nem bírja.
2021. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Embereket kell becsapni és zaklatni. Röviden és tömören.
2021. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem tudsz elképzelni? Téged nem hívott még ilyen fel sose vagy mi? Az a gond sok ember utálja az ilyeneket. Nem fognak veled szépen beszélni.
2021. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De és általában azt mondom nem érdekel és lerakom😂
2021. febr. 7. 16:08
 5/11 A kérdező kommentje:
1# már mint nem birják hogy 12-8 óránt át elküldik őket a f*aszba ?
2021. febr. 7. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5

Így van, de ez attól is függ, milyen termékről/szolgáltatásról van szó. A nőket általában nem küldik el melegebb éghajlatra, férfiaknál ez szokványosabb. Az emberek számára sokkal rosszabb a monotonitás.

2021. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

"Felkell hívni random embert és rá kell beszélnem valamire?"


Éppen ennyi. És tényleg unalmas, a betanult rizsát kell mantrázni, ha jutalékos fix fizud sincs, a főnök meg a fejeden, hogy igyekezz az eladással, mert ő meg belőled él.

Xar meló, max 1-2 hónapig bírja az ember. Az, hogy elküldenek anyádba, az még a hagyján. De az emberek már nem olyan hülyék, mint amikor ezt kitalálták a 80-as 90-es évek kapitalizmusában nyugaton. Jó ha 2-3 embert megfogsz egy hónapban.


Hja, és ezek a melóhelyen nem arról híresek, hogy rendesen bejelentenek, szóval.... Majd az adóbevallásnál ne lepődj meg.

Én dolgoztam ilyen helyen, papíron pizzériának voltunk bejelentve. Közben kijött a NAV, de némi kenő pénzért cserébe, szemet hunytak, mert egyértelmű volt, hogy nem rendeléseket veszünk fel. Aztán mégsem lett semmi.

2021. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7

Azert eleg ritka az ilyen hely, arrol nem beszelve, hogy hulye, aki ilyenbe belemegy.

2021. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából, ahogy 7-es írta.

Én is dolgoztam ilyen helyen, 2 évig csináltam, az pedig "soknak" számít, legalábbis másoktól ezt hallottam.

20 év alattiakat ill. szüleiket kellett hívogatni tanfolyammal kapcsolatban, válogatásra. Még aránylag jól is ment, kevés volt a bunkó a vonal másik végén, végül is nem volt olyan vészes. Csakhogy ebből is már telítve lett a piac, másrészt pedig sok szülőt levettek már anyagilag hasonló cégek. Bizalmatlanok lettek az emberek.

Alkalmi jelleggel dolgoztam biztosítónál is: na, az szinte lehetetlen, mert mindenkinek "már van" valamilyen biztosítása....

Szóval, bele lehet jönni, meg lehet tanulni ezt is. Nem mindig jár sikerélménnyel. A bejelentés is problémás. És manapság már egyre kevesebb telefonos értékesítő állás van.

Azért próbáld meg. Ha nincs más lehetőség egyelőre és mindenképp kell a pénz, bevétel pedig kell. Ki tudja, lehet, hogy belejössz és tetszeni fog.

2021. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El kell viselni h napi 100 hívásból 60 lerakja, 30 nem érhető el,a maradék 10ből meghallgat 9, s talán 1 embert érdekli a terméked🙂hajrá!
2021. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!