Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekes, hogy a cég gyakran...

Érdekes, hogy a cég gyakran „téved“ a bérekkel, de mindig csak lefelé, felfelé soha?

Figyelt kérdés

Nagyon sokadik alkalommal fordul elő, hogy ennek annak kevesebb bért utalnak mint kéne.

A duma mindig ugyanaz: itt is emberek dolgoznak akik tévedhetnek, sorry.


De azért milyen érdekes, hogy mindig lefelé tévednek, felfelé soha? Mert hogy többet utaljanak tévedésből na az SOHA nem fordult még elő.

Hát ha ezek az akciók valóban tévedések, akkor kb fele-fele arányban kéne lennie a pluszos és mínuszos tévedésnek, nem?


2021. febr. 8. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
:D az ilyen cégtől menekülni kell, nálam is ez volt a volt munkahelyemen. Amióta eljöttem, azóta nem vagyok ideges elsején.
2021. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

némi nyugtatás: a hiányzó pénzeket mindig odaadják, néha 2-3 hétig is húzzák de megjön.

Csak azért röhej hogy tévednek de mindig lefelé-miért nem tévednek egyszer mondjuk +100.000-el felfelé a javamra?

Hát ha tényleg tévedés, ez is megtörténhetne nem?

2021. febr. 8. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert az ügyintézö nem volt pofanverve.
2021. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nálunk sem volt soha. Ellenben volt olyan, hogy elfelejtették kifizetni pár nap szabimat és 40.000 forintom lógott a levegőben, amit hó végén kaptam meg, miután fenyegetőztem.


Komolyan ott kell hagyni, aztán keressenek más balekot!

2021. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfelé is tévednek nagy multinál.


Volt hogy egy hónapban kapott bónuszt véletlenűl minden hónaphoz hozzá rendeltek és 1 éven keresztűl jócskán megemelkedett fizetést kapott az illető.


Persze ezt vissza kellett fizetnie.

2021. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!