Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol érdemes nyáron dolgozni?

Hol érdemes nyáron dolgozni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, az egyetem előtti nyaramat szeretném végigdolgozni, hogy legyen egy kis extra pénzem mire oda kerülök. Kisvárosban lakok, szóval mindenképpen szeretnék valahova máshova elmenni. Pesten vagy Balatonon éri meg jobban nyáron dolgozni? Tisztában vagyok vele, hogy nem ezekkel a munkákkal fogok meggazdagodni, de azért szeretném a lehető legjobbat kiválasztani

2021. febr. 8. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Budapest
Balaton
Valahol máshol
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A jóég se tudja mi lesz nyáron, ha beindul a vendéglátás akkor elsősorban a most munkanélküli vendéglátósokat fogják felvenni. Esetleg ha jelentkezel vízimentőnek lehet egy jó szezonod. Budapesten a lakhatás a drága, amit keresel azt kb el is költöd, ha nincs rokon ahol ellehetsz. Mellesleg a diákmunkáknál is pangás van, nincs mozi, fürdők, a gyárakban se kérnek annyit. A gyorséttermek mennek, de ott sincs most akkora hiány, mert a digitális oktatás miatt jobban ráérnek dolgozni, akik már bentvannak. Árufeltöltőt, kasszást se kérnek annyit.
2021. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Valami meleg,helyen .
2021. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kék osztriga,bárban .
2021. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyar, akkor egyertelmuen Balaton. Nezz korul az eszaki oldalon ... rengeteg a boraszat, ahol szerintem mindenfele munkara van lehetoseg.
2021. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!