Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne elbeszélgetnek...

Hogyan lehetne elbeszélgetnek a főnökkel?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyem lesz és tisztelem a vállalkozókat. Szeretnék én is azzá válni, de egészen más területen. De azért gondoltam kikérdezem milyen vállalkozónak lenni? Mi vezette az úton? Stb.


Gondolom egy jó beszélgetési téma, mivel büszke lehet arra amit csinál. De ha mégsem az, akkor szerintetek, mivel lehetne kezdeni?


2021. febr. 8. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval még elsem kezdtél dolgozni ugye?

Semmivel... főnök nem azért van, hogy bájcsevegjen veled. Azért mész oda, hogy dogozz. Ha elkezded faggatni és elmondod, hogy vállakozó akarsz lenni te is 2 dolog fog következni. Nem mond el semmit mert ellopod az ötleteit az emberek önzőek esetlegesen a konkurenciát látja majd benned de az biztos, hogy ellenszenvet ébreszt benne.

A masik dolog meg az jön majd le neki, hogy nem tervezel hosszú tavra a cégnél szóval nem is erdemes rád pocsékolni a drága idejét betanitani úgyis nyitsz saját vállalkozást ameddig ott vagy lopod az ötleteket esetleg kiszemeled magadnak az ügyfeleket stb.


Rohadtul nem jó ötlet. A mostani munkahelyemen ha ezzel kezdtem volna azonnal kirúgnak paranoiás a főnök.

2021. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

😂😂 ez jó.

Am a mekis főnök nagyon rendes. Mikor állásinterjún voltam, 2-3 ember is közbe vágott és szinte egyenrangúként beszélgettek.

Mivel csak meki, így mindenki tudja, hogy oda csak ideiglenesen megy az ember dolgozni. Én is csak diákmunkás vagyok.

2021. febr. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!