Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office-ban levők! Nagyjáb...

Home office-ban levők! Nagyjából ugyanazt a munkaidőt tartjátok, mint amikor az irodában voltatok COVID előtt, vagy éltek a rugalmasabban alakítható munkaidő beosztással? (Persze az online egyeztetések időpontját minden esetben betartva.)

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "online egyeztetés".


Többet kell dolgozni. Pedig covid előtt is volt home office.

2021. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a kikötés, hogy 10 és 3 között legyünk elérhetők, ezen kívül úgy alakíthatjuk a napot ahogy nekünk jó. Én élni szoktam ezzel, vannak napok, amikor csak 3-4 órányi munkám van, olyankor csak ennyit vagyok gép előtt. Viszont máskor meg simán lehúzok 10+ órát ha épp határidő kzeledik vagy szükség van rá bármi miatt. Nem szeretem a rutint, szóval nekem ez így tökéletes.
2021. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam változó, van amikor rendes munkaidőben dolgozom, de sokszor megesik, hogy délután elfáradok, és vagy este, vagy másnap reggel pótolom be. Ha valami sürgős, azt persze nem hagyom későbbre.
2021. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az irodában is 8:30-17-ig dolgoztam, most is. Néha kicsit előbb bekapcsolom a gépet, de van, hogy csak 8:50-kor, és néha tovább dolgozok, de az nagyon ritka. Számomra a munkaidő az munkaidő, nem mosom össze a szabadidővel.
2021. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az irodában túlóráztam, mert le lehetett csúsztatni őket. Általában 7-kor kezdtem és 5 fele léptem le.

HO...engem kicsit megvisel, de tartom a 8-16 munkaidőt, amúgy a 9-15 a kötelező azt hiszem.

2021. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 8:30-17:00 között, ahogy az irodában is.
2021. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az irodában is, és most is 9-től 18-ig dolgozom. Persze 6-kor kb még senki nem lép le, szóval ha nagyon nincs munkám, azért 6:30-ig elérhető vagyok. Tegnap kb 12 órát dolgoztam, de ma szerencsére elég laza a napom.
2021. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az irodában 9-től 18-ig dolgoztam, hazaértem 19-re, ettem 20-ig, család, házimunka, ezután 21-22 ig kimentem futni sétálni vagy bicajozni mikor melyik.

9-tól 18-ig dolgozom, utána próbálok enni de nem vagyok éhes. Ezért még dolgozom kicsit 19-ig, eszem, házimunka család pihenés, és kimegyek a kertbe sportolni, vagy pedig a nagy hidegben mint most, szünnapokat tartok.

Amúgy elég sokan ellenzik a home office-t, pedig nagyon jó. A kijárási korlátozás az mondjuk hülyeség ebben a formában ahogy most van.

2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általános lett, hogy reggel héttől csesztetnek a főnökök, és este kilenckor, tízkor is képesek még kitalálni valamit. Ha nem jelzel vissza, utána balhéznak.
2021. febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent sokszor ugy vagyok vele, hogy 1-2x jo bemenni ax irodaba ha lehet. Miert: ha home officeban vagyok, neha az az erzesem, hogy kevesebb a fonok kontrollja felettem, es ha tobbszor elofordul, hogy nem valaszolok azonnal, elkezd gyanakodni. Ha meg latja, hogy az irodaban dolgozom, akkor sosem problemazik. Sajnos van elonye meg hatranya is a home officenak. Plana ha az ember multinal dolgozik szerintem.
2021. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!