Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik munkanélküliek. Mióta...

Akik munkanélküliek. Mióta vagytok már munkanélkül?

Figyelt kérdés

Mi a szakmátok?

Miért nem tudtok benne elhelyezkedni?

Pályakezdők is érdekelnének hogy ők hogy boldogulnak.


2021. febr. 9. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éve. Speciális szakterületen, közigazgatásban dolgoztam, máshol nem használható, ráadásul elmúltam 50 éves. Kutyának nem kellek, a több mint 30 évi munkatapasztalat és az, hogy ezidő alatt mindössze 4 munkahelyem volt, manapság sajnos már nem erény.
2021. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Lassan 6 éve már.
2021. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
10 éve nem csinálok semmit jön a pujákrul a pínz milyen jó.
2021. febr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Félévet voltam munkanélküli. De záróvizsgák miatt, meg a helyet se szerettem. Diploma után 1 héten belül kaptam munkát, és 2 hónap múlva tudtam kezdeni. Jogász a végzettségem.
2021. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2. Azt a kva ki tart el? Nem szégyenled?
2021. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem szígyelem, meg tehetem XD
2021. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
5.:Nem,mit szégyelljek?Termelünk,eladunk apámmal gyümölcsöt amikor szezonjuk van,az én részem félre van téve ilyen esetekre télen apám vásárol nekem ennivalót,teánakvalót,dohányt,az igaz hogy a ház költségeit ő állja,de gáz nincsen,víz alig fogy,és van még az áram,meg az internet,beosztom az ennivalót,1-szer szoktam enni naponta,ritkán 2-szer,Édesanyám és Kishugom is szokott küldeni ételt,akkor is ha mondom nekik hogy nincs rá szükségem,mert van mit ennem,de én is szoktam viszonozni,küldök nekik egy kis pénzt,így éldegélek egyedül.Nem tudom mit kellene szégyellnem,legalábbis a mostani életemet illetően,régen alkoholista és drogos is voltam,akkor nem érdekelt,mostmár azt szégyenlem egyedül.
2021. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
7. Akkor te úgy élsz mint valami neandervölgyi. Nem vágysz rá hogy vidd valamire? Szerintem a pénz az isten imádom.
2021. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.:Igen,pár éve már úgy élek.Régen elég alaposan kiéltem már magam,jobban is mint kellett volna,mostanra már lenyugodtam.Régen vágytam rá,de nem tettem érte.Amikor rájöttem,hogy elkellett volna járnom rendesen az iskolába,már túl késő volt,nem vettek vissza.Jártam tanfolyamra,volt hogy otthagytam,volt amit elvégeztem,érettségire is beiratkoztam,de azt is otthagytam.A pénz se érdekelt nagyon,elvertem secperc alatt,sose tett boldoggá,amit vettem belőle az is csak ideig-óráig.Most teljesen a visszája vagyok a régi lényemnek,és jobb is így.
2021. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!