Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Áthelyezés miatt májustól...

Áthelyezés miatt májustól minden nap ingáznom kell Gödöllő és Eger között. Mennyire lehet ezt kibírni hosszú távon?

Figyelt kérdés
Céges autóval járnék, szóval nem téma a benzinköltség, és a szervízköltség (2 éves Citroen C-Elysée Sedan). Heti 4 nap bejárás, 1 nap home office.

2021. febr. 12. 13:17
1 2
 1/19 Fsms ***** válasza:
100%

nem könnyű, Győrbe jártam naponta pár évet nagyon megterhelő volt.

egy év után már volt, hogy inkább ott aludtam.

plusz gondolj az időjárásra, ködre, jégre, etc., szóval veszélyekkel is járhat a vezetés.

Esetleg próbálj valamit béreltetni a céggel, ahol a munkahelyed lenne.

2021. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

1 és negyed óra, 110-120 km per út, azaz oda-vissza 200-250km és napi két és fél óra.

Viszont még mindig jobb, mint mésfél két órát zötykölődnél héven metrón villamoson buszon, mert mondjuk soroksáron vagy pesterzsébeten dolgoznál.

Amerikai viszonylatban ez még kicsi ingázásnak számítana.

2021. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
105 km az út, szinte végig autópálya van
2021. febr. 12. 13:24
 4/19 A kérdező kommentje:
Béreltetni nem tudok, vagy ez, vagy átraknak félállásba.
2021. febr. 12. 13:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tiszaújvárosból jártam fel minden nap Érdre 1 éven keresztül..napi 400km..volt hogy csak a hazautam 4 órás volt..idegölő,fárasztó,a végén már csak attól hányingerem volt ha a kocsit megláttam nemhogy vezessem..
2021. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elindulok 6:30-kor, hazaérek 17:45-kor. Ebben mi annyira fárasztó? Persze néha előfordul dugó, vagy elterelés, hó. De ezek nem mindennaposak.
2021. febr. 12. 13:39
 7/19 Fsms ***** válasza:

5# ugyanez volt.

Kérdező : térjünk vissza egy év múlva , meg fogod érteni miről beszélünk. Akkor fogsz rájönni, hogy mit vállaltál , amikor benne vagy.

Ne haragudj meg rám emiatt, az ember gyakran tapasztalat alapján tanul.

2021. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És akkor mit szóljanak az Ausztriába ingázók, akik a vírus óta sokszor órákig vesztegelnek a határon? Amúgy az én esetemben nem napi 400 km, hanem csak 200, és nem is kell átmennem Pesten, vagy az M0-on körbe, hanem egy viszonylag gyér forgalmú autópályán kell vezetnem.

Azt hittem több pozitív válasz érkezik, ezt nem gondoltam volna.

2021. febr. 12. 13:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire lehet ezt kibírni hosszú távon?"

"Elindulok 6:30-kor, hazaérek 17:45-kor. Ebben mi annyira fárasztó?"

Kb megválaszoltad saját magadnak. Akkor végülis mit is szeretnél pontosan megtudni?

Mert nekem úgy tűnik, hogy te már eldöntötted, hogy mások tapasztalataival ellentétben ez számodra könnyű és kibírható lesz. Akkor nem értem a kérdést.

Szuper dolog, hogy pozitívan állsz hozzá (én is így állnék)!!! De mások tapasztalatát kérdezted, ők ezt le is írták. Igen, sokan csinálják, van aki hosszabb távon is, de az, hogy valami megszokható, kibírható, túlélhető még nem jelenti azt, hogy nem fárasztó vagy kényelmetlen. Reméljük neked jobb tapasztalataid lesznek!

2021. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Fsms ***** válasza:
96%
#9 köszi. Még annyi, hogy az utazási idő pont a sportolás, család, barátok terhére megy.
2021. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!