Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég szeretné ha maradné...

Ha egy cég szeretné ha maradnék és nem mondanék fel, de nem ajánl semmit, akkor miért maradnék?

Figyelt kérdés

Felmondtam, és marasztalnak, azt akarják hogy vonjam vissza a felmondásom, tekintsünk el tőle.

Ugyanakkor nem ajánlanak fel semmit cserébe, se több bért, se rugalmasabb munkaidőt se semmit.

Viszont akkor nem értem miért maradnék? Miért gondolják hogy maradok?


2021. febr. 15. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én beadtam a felmondást, kérdezték, hogy az új helyen mennyit kapok (nettó 90 ezerrel többet).

Megemelték nettó százzal a fizumat, így maradtam (nekem a céggel, munkával, csapattal nem volt bajom, csak a fizuval).

2021. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Én beadtam a felmondást, kérdezték, hogy az új helyen mennyit kapok ("


na hát az én esetemben még csak nem is kérdezik az új helyen mennyit kapok, ,mert fel se merül hogy egy fillérrel is emeljenek és úgy tartsanak meg, csak az üres duma megy hogy "örülnének ha maradnék"


hát csak ingyen miért is maradjak

2021. febr. 15. 15:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!